zak
Szkoły dla dorosłych za darmo!

Co nas wyróżnia

Obecnie Centrum Nauki i Biznesu „Żak” jest w ponad 80 miastach w całej Polsce. Fakt, iż w każdym regionie kraju istnieje kilka naszych placówek edukacyjnych pozwala nam szczycić się mianem największej OGÓLNOPOLSKIEJ firmy edukacyjnej.

W chwili obecnej w naszych oddziałach kształci się kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy, których zaufanie i zadowolenie przyczyniają się do ciągłego rozwoju szkoły.

Wykwalifikowana kadra dydaktyczna i zaangażowani w działalność szkoły pracownicy administracyjni tworzą zgrany, profesjonalny i oddany zespół.

Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Ogromna różnorodność szkół policealnych daje gwarancję, że każdy słuchacz znajdzie specjalizację dostosowaną do swoich potrzeb, zainteresowań i predyspozycji.

Mówią o nas, że jesteśmy najlepsi

• Posiadamy wieloletnie doświadczenie największej sieci szkół – 85 oddziałów w Polsce
  • Zapewniamy wysoki poziom kształcenia i bogatą ofertę edukacyjną
  • Organizujemy akcje promocyjne, konkursy i olimpiady tematyczne
  • Prowadzimy ciągłą rekrutację bez egzaminów wstępnych
  • Nauka rozpoczyna się w lutym i we wrześniu
  • Wydajemy NIEODPŁATNIE zaświadczenia do WKU, ZUS, MOPS, KRUS
  • Posiadamy wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną

Najwyższa jakość Quality International 2010

logo-iso

Szanowni Państwo, Z przyjemnością informuję, że 14 czerwca CNiB „Żak” uhonorowano złotym godłem za najwyższą jakość usług edukacyjnych. Konkurs Najwyższa Jakość Quality International 2010 zorganizowany został przez Forum Biznesu, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, PARP oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000. Ten zaszczytny tytuł potwierdza, iż słuchacze Żaka szkoleni są na najwyższym poziomie, a szkoła nieustannie rozwija się, aby jeszcze skuteczniej spełniać oczekiwania słuchaczy.