zak
Szkoły dla dorosłych za darmo!
Nagrody i Certyfikaty

Medal Europejski

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” od kilku lat cyklicznie zgłasza swoje usługi do plebiscytu „Medal Europejski”.

Medalem wyróżniane są produkty i usługi, które spełniają standardy europejskie. Nagroda jest jednocześnie rekomendacją wystawioną wyróżnionym usługom i produktom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych (reprezentowane przez ministra ds. członkostwa w UE) oraz przez Business Centre Club. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Centrum Nauki i Biznesu „Żak” zostało nagrodzone Medalem Europejskim w latach:

• 2007 – Medal Europejski za ogólnopolską sieć szkół policealnych
  • 2009 – Medal Europejski za organizację kursów i szkoleń
  • 2010 – Medal Europejski za kursy kosmetyczne
  • 2011 – Medal Europejski za kursy kosmetyczne
  • 2012 – Medal Europejski za kursy dla opiekunów w żłobku lub klubie dziecięcym

INT nominacja do konkursu: Lider Nowych Technologii:

INT

Instytut Nowych Technologii powstał, aby promować nowe technologie, przedsiębiorczość oraz inwestycje w Łodzi i regionie. Od 2004 roku wspiera kampanię promocyjną pod nazwą „Łódź nowych technologii”. Instytut zajmuje się między innymi: projektami społecznymi i edukacyjnymi, organizowaniem konferencji, szkoleń, spotkań oraz doradztwem biznesowym i strategicznym.

Do udziału w Konkursie „Lider Nowoczesnych Technologii” zaproszono firmy działające na terenie Łodzi i województwa m.in. Centrum Nauki i Biznesu „Żak”. W ramach każdej z kategorii Kapituła Konkursu wskazała po 3 firmy, które ubiegały się o nagrodę główną. Spośród 9 nominowanych firm Kapituła wyłoniła trzech laureatów, którzy otrzymali Statuetkę Prezydenta Miasta Łodzi oraz pakiet promocyjno-medialny.

Najwyższa Jakość Quality International 2010

logo_qZ przyjemnością informuję, że 14 czerwca 2011 r. CNiB „Żak” uhonorowano złotym godłem za najwyższą jakość usług edukacyjnych. Konkurs Najwyższa Jakość Quality International 2010 zorganizowany został przez Forum Biznesu, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, PARP oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000. Ten zaszczytny tytuł potwierdza, iż słuchacze Żaka szkoleni są na najwyższym poziomie, a szkoła nieustannie rozwija się, aby jeszcze skuteczniej spełniać oczekiwania słuchaczy.

„Firma dla ludzi”

Firma dla ludziPo raz kolejny „Żak” został wyróżniony za swoją działalność – otrzymał statuetkę „Firma dla ludzi” Społecznie Odpowiedzialne Przedsiębiorstwo Województwa Łódzkiego 2007.
Konkurs zorganizowany został przez Partnerstwo na rzecz rozwoju, przygotowującego projekt Equal „Wychowankowie domów dziecka – nowe szanse, lepsze jutro”, miał na celu wyłonienie tych firm z województwa łódzkiego, które aktywnie działają na rzecz lokalnych społeczności.
Spośród zgłoszonych 30 firm, tylko dwie otrzymały nagrodę główną – statuetkę.
„Żak” został wyróżniony za pomoc samotnym matkom umożliwiając im nieodpłatną naukę w szkole.