Bezpłatne kursy językowe dla mieszkańców Śląska

9.7.2018

Zainteresowanych podniesieniem kompetencji językowych i komputerowych zapraszamy na profesjonalne kursy finansowane ze środków UE, umożliwiające zdobycie międzynarodowego certyfikatu – bezpłatnie!

Znajomość języka obcego jest niezwykle ważna dla Twojej kariery zawodowej. Przeglądając ogłoszenia o pracę łatwo zauważyć, jak często pracodawcy pytają o znajomość języków obcych. Najpopularniejszy jest język angielski, warto jednak rozważyć naukę innego języka obcego. Od kilku lat prowadzone są badania wskazujące wprost, że znajomość języka obcego pozytywnie wypływa na wynagrodzenie, dotyczy to również języków mniej popularnych, jak francuski, hiszpański czy włoski.

Drugą ważną cechą pracownika na rynku pracy jest posiadanie kompetencji cyfrowych. Pracodawcy poszukują pracowników, przed którymi podstawowe programy do edytowania tekstu i arkuszy kalkulacyjnych nie mają tajemnic. W dobie aktualnych przepisów RODO nie bez znaczenia jest umiejętność szyfrowania i ochrona danych cyfrowych.

Nasze kursy prowadzimy na terenie Śląska w szkołach ŻAK.

Do wyboru:

• Kurs j. angielskiego
  • Kurs j. niemieckiego
  • Kurs j. francuskiego

– różne poziomy zaawansowania (podstawowy, średniozaawansowany niższy, średniozaawansowany wyższy, zaawansowany)

• Kurs komputerowy z obszaru kompetencji cyfrowych

Na kursy mogą zapisać się osoby:

• pracujące,
  • w wieku co najmniej 25 lat i więcej,
  • zamieszkujące lub pracujące na obszarze województwa śląskiego,
  • nieprowadzące działalności gospodarczej,
  • posiadające maksymalnie średnie wykształcenie z maturą.

Kursy przeznaczone są również dla osób niepełnosprawnych, zamieszkujących tereny wiejskie i dla kobiet powracających na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowywaniem dziecka.

Zapisz się na wybrany kurs!

Zadzwoń lub odwiedź szkołę Żak w:

Będzinie, Bielsku-Białej, Częstochowie, Dąbrowie Górniczej, Jaworznie, Rybniku, Sosnowcu, Tarnowskich Górach oraz Tychach