• Start  »  
 • Aktualności  »  
 • Poznaj tajniki liftingu i laminacji rzęs. Nowa usługa w Twoim portfolio.

Poznaj tajniki liftingu i laminacji rzęs. Nowa usługa w Twoim portfolio.

17.6.2022

Nowa metoda na piękne rzęsy – lifting i laminacja rzęs.

Wyraziste, zalotne spojrzenie jest marzeniem wielu kobiet. Niestety naturalna linia rzęs nie zawsze spełnia ich oczekiwania. Dlatego Panie stale poszukują możliwości na „pomoc naturze”, czy to poprzez zagęszczanie sztucznymi kępkami, czy to za pośrednictwem specjalistycznych kosmetyków.

A co, jeśli istnieje szansa na wizualne podkreślenie naturalnych rzęs tak, by stale wyglądały na podkręcone zalotką i pomalowane najlepszą maskarą?

Lifting oraz laminacja rzęs to nowoczesne, nieinwazyjne i w 100% bezpieczne (oprócz stosowania ich w przypadku przeciwwskazań) zabiegi w świecie kosmetyki, które zyskują coraz większą rzeszę fanek. Warto nauczyć się profesjonalnie je wykonywać i rozszerzyć o nie zakres swoich usług. Tak aby móc zaoferować je i sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek.

Laminacja rzęs a lifting, czym się różnią?

Sam lifting rzęs polega na trwałym podkręceniu i uniesieniu naturalnych włosków. Daje fenomenalne rezultaty, w szczególności na rzęsach jasnych. Także te cienkie i rosnące w linii prostej, dzięki liftingowi stają się dobrze widoczne i wyraziste. Oprócz efektu wizualnego lifting nie niesie za sobą dodatkowych korzyści - takich jak lepsza kondycja struktur rzęs.

Takie wyniki uzyskuje się dzięki laminacji, czyli nałożeniu olejku keratynowego. Taki zabieg dodatkowo odżywia rzęsy, pogrubia je i uzupełnia ewentualne braki. Często stosowany jest również wraz z nałożeniem henny. Dzięki czemu uzyskuje się długotrwały efekt, taki jak po użyciu dobrej maskary. I to bez nakładania żadnych kolorowych kosmetyków.

Wiele kobiet nurtuje pytanie, czy taki zabieg nie niszczy rzęs. Na szczęście ogromnym atutem laminacji jest to, że nie dość, iż nie wpływa ona negatywnie na włoski oraz ich gęstość, to jeszcze wspomaga odżywienie, nawilżenie i kondycję. W wielkim skrócie – rzęsy stają się zdrowsze i silniejsze.

Efekt laminacji jest piękny i naturalny. Do tego utrzymuje się od 6 do 8 tygodni, dlatego tak chętnie wybierają go klientki.

Jak nauczyć się liftingu oraz laminacji rzęs i wykorzystać to w praktyce?

Aby móc solidnie i profesjonalnie wykonywać lifting oraz laminację rzęs, należy przejść odpowiednie przeszkolenie w obu tematach. W tym celu warto wybrać kurs w Żaku, który łączy zdobywanie wiedzy teoretycznej i doświadczenia w praktycznym wykorzystywaniu obu technik.

Na kursie „Laminowanie i lifting rzęs” poznasz stylizację rzęs od podszewki. Nauczysz się ważnej wiedzy anatomicznej oraz higienicznej, dowiesz się o metodach, wykorzystywanych produktach oraz narzędziach, a także o przeciwwskazaniach do zabiegu.

Oczywiście nie zabraknie również praktyki, bo właśnie na tym opiera się nauka w Żaku. Podczas zajęć praktycznych szczegółowo nauczysz się laminacji oraz liftingu rzęs. Dzięki czemu nie będziesz mieć żadnych problemów z wykorzystaniem nowej wiedzy i umiejętności na swoich klientkach.

Po kursie znajdziesz pracę w profesjonalnych salonach kosmetycznych lub hotelach SPA. Będziesz mogła także wykonywać zabiegi dla klientów prywatnych. Zdobyte doświadczenie pozwoli Ci na świadczenie usług w zakresie stylizacji rzęs na najwyższym poziomie. Sprawdź sama! https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/kursy-stacjonarne/kurs-----laminowanie-i-lifting-rzes

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.