eLO – obierz kurs na średnie

26.6.2023

Zrealizuj swoje cele – nie odkładaj ich na później.

Wszystkim osobom, które chciałby zdobyć średnie wykształcenie, mówimy: eLO! eLO to nowy kurs internetowy, który pojawił się w naszej ofercie. Dzięki niemu możesz zdobyć wykształcenie średnie w 10 miesięcy. Dla porównania – w tradycyjnym liceum zajęłoby Ci to, aż cztery lata. Jak wiadomo, czas to pieniądz – z nami sporo oszczędzasz! 


eLO, czyli średnie w rok – jak to działa?

W eLO realizujesz zajęcia zgodnie z wymaganiami określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego. W niecały rok opanujesz materiały z 11 przedmiotów – m.in. z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Nauka odbywa się zdalnie – do dyspozycji masz live’y z nauczycielem, materiały wideo, testy, quizy i prezentacje. eLO bez problemu połączysz z pracą i innymi obowiązkami. Ty sam decydujesz, kiedy chcesz się uczyć!

Po ukończeniu kursu podchodzisz do egzaminów OKE – my załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności. Po zdaniu wszystkich egzaminów otrzymasz świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego.

Aby zapisać się do eLO, musisz mieć ukończone 18 lat i świadectwo*. Żadnych dodatkowych warunków! Wystarczy, że zapiszesz się online. Opiekun pomoże Ci z dopełnieniem formalności. Proste? Jeszcze jak! 

*ukończenia gimnazjum/ukończenia ośmioletniej szkoły ‎podstawowej