• Przekraczamy magiczną liczbę 100 tys. słuchaczy uczących się jednocześnie we wszystkich szkołach Żak.
  • Uruchamiamy pierwsze Szkoły medyczne.
  • Otwieramy kolejne oddziały: Grudziądz, Inowrocław, Piotrków Trybunalski, Puławy, Żagań. Jesteśmy dla Was już w ponad 80 miastach
  • Twarzą Żaka zostaje… Cezary Żak!
  • 16 nowych miast dołącza do Żakowej rodziny. Są to: Będzin, Biała Podlaska, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Kędzierzyn-Koźle, Leszno, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrołęka, Ostrów Wielkopolski, Radom, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Stargard Szczeciński, Zabrze, Zgorzelec, Zgierz.
  • Starograd Gdański, Racibórz, Piaseczno, Legnica, Kraśnik, Kłodzko to kolejne miasta, w których słuchacze mogą wybierać kierunek swojego rozwoju ze szkołami Żak.
  • Otwieramy nowe filie w Jaśle, Chełmie, Zamościu, Legionowie.
  • Mamy już 55 oddziałów w całej Polsce. Do już istniejących dołączają: Pruszków, Płock, Radomsko, Tarnowskie Góry, Wołomin, Wałbrzych.
  • Centrum Nauki i Biznesu Żak przekształca się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Tego samego roku lista miast powiększa się o 7 nowych pozycji: Jastrzębie Zdrój, Kołobrzeg, Łomża, Mława, Siedlce, Skierniewice, Suwałki.
  • Nie zwalniamy tempa. W 2004 roku powstaje aż nowych 16 filii. Dołącza do nas Bełchatów, Białystok, Gorzów, Kielce, Konin, Lublin, Nowy Targ, Olsztyn, Opole, Piła, Rzeszów, Sieradz, Szczecin, Tomaszów Mazowiecki, Zielona Góra i Zduńska Wola. Dzięki temu „Żak” staje się największą siecią szkół policealnych w Polsce z 41 oddziałami i ponad 50 kierunkami nauki w ofercie.
  • Przyspieszamy! W 2003 roku otwieramy 12 kolejnych oddziałów. Odtąd słuchacze mogą wybierać naukę w naszych szkołach w: Bydgoszczy, Częstochowie, Kaliszu, Elblągu, Kwidzynie, Koszalinie, Pile, Toruniu, Włocławku, Wrocławiu i w Tychach.
  • W tym samym roku do grona Żakowych miast dołącza Oświęcim.
  • Otwieramy oddział w Poznaniu.
  • Zaczynamy uczyć w 4 nowych filiach. Na mapie Żaka pojawiają się: Bielsko-Biała, Gdynia, Nowy Sącz i Tarnów.
  • Po zaledwie roku otwieramy 6 nowych filii w: Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Rybniku i Sosnowcu.
  • W Łodzi powstaje „Centrum Nauki i Biznesu Żak”. Od tego miasta rozpoczyna się nasza historia - to właśnie tam zaczęliśmy prowadzić szkoły policealne, kursy języków obcych oraz przygotowujące do egzaminów maturalnych.