Kurs maturalny z języka polskiego - poziom podstawowy

Cena:

349 zł

Liczba godzin:

50 godz.

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Nie matura, a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera? Niby tak, ale zdany egzamin dojrzałości czasem w życiu się przydaje - na przykład jest wymagany przy aplikowaniu na dalsze kursy albo jest warunkiem dostania podwyżki w pracy. Jeżeli chcesz gładko przejść przez maraton maturalny bez stresu i obaw o to, że coś wyleciało Ci już z głowy, zapisz się na nasz kurs w Żaku. Wszystko na spokojnie sobie przypomnimy, usystematyzujemy wiedzę i przekażemy Ci kilka niezbędnych maturalnych tipów. Z nami zdany egzamin dojrzałości masz jak w banku! 

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Kurs ten stworzyliśmy z myślą o wszystkich osobach, które podchodzą w najbliższym czasie do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym. Nie ma znaczenia czy do egzaminu podchodzisz po raz pierwszy, czy wracasz do niego po latach. Jeżeli chcesz powtórzyć obowiązkowe zagadnienia i przećwiczyć niezbędne umiejętności, kurs maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym w Żaku da Ci odpowiednią bazę. A do tego zapewni spokój ducha w maju :) 

Czego nauczysz się na kursie maturalnym z języka polskiego na poziomie podstawowym w Żaku?

Na kursie maturalnym z języka polskiego na poziomie podstawowym powtórzysz zagadnienia, które obowiązują na egzaminie dojrzałości. Wraz z naszymi nauczycielami przećwiczysz czytanie ze zrozumieniem, tworzenie rozprawki w kontekście utworu literackiego oraz analizę i interpretację tekstu poetyckiego. Wytrenujesz analizowanie różnych typów wypowiedzi i tekstów kultury, a także wykorzystywanie zawartych w nich informacji. Przygotujemy Cię nie tylko do egzaminu pisemnego, ale także do matury ustnej. Wspólnie przypomnimy sobie obowiązkowe teksty literackie. Kurs jest oczywiście zgodny z nową podstawą programową - uczymy według aktualnych zasad. Wszystko to w formie stacjonarnej, abyś uczył/a się w przyjaznym gronie osób skupionym na tym samym celu. 

Kim możesz zostać po nauce na kursie maturalnym z języka polskiego na poziomie podstawowym w Żaku?

Ukończony kurs zapewni Ci spokojną głowę przed maturą. Nie będziesz musiał/a stresować się tym, jakie tematy pojawią się na karcie egzaminacyjnej, bo wszystkie zagadnienia powtórzysz z nauczycielami na kursie. Po maturze będziesz móc spać spokojnie, nie obawiając się o wyniki - zadbałeś/aś przecież odpowiednio wcześnie o swoje przygotowanie do egzaminu. Po odebraniu świadectwa dojrzałości będziesz móc planować swoją przyszłość zgodnie ze swoimi marzeniami. Studia? Praca? Kursy? To zależy tylko od Ciebie!


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym będziesz potrafić:

  • poprawnie konstruować rozprawkę;

  • analizować i interpretować tekst poetycki;

  • rozumieć wypowiedzi i teksty oraz wykorzystywać zawarte w nich informacje;

  • analizować i interpretować różne teksty kultury 

  • tworzyć wypowiedzi ze świadomością językową;

  • wypowiadać się o tekstach literackich.

Wymagania zapisowe na kurs maturalny z języka polskiego na poziomie podstawowym

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kierunek możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V