Kurs – Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Czas trwania:

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Przedłużanie rzęs to w ostatnich czasach niezwykle popularny zabieg, na który decydują się licznie kobiety. Wiele Pań marzy przecież o powalającym spojrzeniu.

Na naszym kursie zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne w zakresie przedłużania rzęs metodą 1:1, co pozwoli Ci na uzyskanie dodatkowego dochodu lub stworzenia całkiem nowej drogi zawodowej!

Dla kogo jest kurs z przedłużania rzęs?

Szkolenie skierowane jest do początkujących oraz doświadczonych stylistek, które chcą zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną do wykonywania usług na najwyższym poziomie, a także nabrać wprawy oraz doświadczenia w zabiegach przedłużania rzęs metodą 1:1.

Czego się nauczysz na szkoleniu?

Mamy zamiar kompleksowo przygotować Cię do tego, abyś mogła wykonywać przedłużanie rzęs metodą 1:1. Przede wszystkim poznasz przepisy BHP jakie obowiązują podczas wykonywania zabiegu – dla bezpieczeństwa Twojego oraz Twojej klientki. Poznasz wskazania i przeciwwskazania do wykonywania przedłużania rzęs metodą 1:1, potrzebne produkty i narzędzia, jak również przygotowanie stanowiska pracy. Dowiesz się również wszystkiego na temat przygotowania klientki do zabiegu, tego jak właściwie dobrać odpowiednią długość i grubość rzęs. Po takim przygotowaniu będziemy mogli spokojnie przejść do wykonywania samego zabiegu przedłużania rzęs metodą 1:1. Nauczymy Cię również jak właściwie pielęgnować rzęsy oraz jak usunąć je, gdy przyjdzie na to czas.

Czego się nauczysz na kursie przedłużania rzęs?

W Żaku stawiamy na połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką. Dzięki temu bezpośrednio po ukończeniu kursu, będziesz gotowa do przyjęcia swoich pierwszych klientek! Przedłużanie rzęs jest zabiegiem popularnym, a kobiety chętnie korzystają z tej usługi, mimo że nie jest ona tania. Jeśli będziesz profesjonalnie przedłużać rzęsy, klientki będą polecać Cię wśród swoich znajomych. W ten sposób zdobędziesz liczne grono chętnych osób na skorzystanie z Twoich usług. Warto zainwestować pieniądze w zdobycie dodatkowych umiejętności.

Co da Ci kurs w Żaku?

Efekty kształcenia:

Po ukończeniu kursu uczestnik:

• zna przepisy BHP oraz zasady odpowiedniego przygotowania stanowiska oraz klientki do zabiegu,

• posiada wiedzę dotyczącą wskazań i przeciwwskazań do zabiegu,

• potrafi dobrać odpowiednie produkty i narzędzia niezbędne do wykonania zabiegu i wykorzystuje zdobytą wiedzę do prawidłowej aplikacji rzęs oraz do ich usunięcia,

• zna zasady pielęgnacji i potrafi przekazać niezbędne informacje klientce.

Program nauczania:

• zasady przepisów BHP w gabinecie kosmetycznym,

• wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu przedłużania rzęs metodą 1:1,

• produkty i narzędzia wykorzystywane w przedłużaniu rzęs metodą 1:1,

• przygotowanie stanowiska pracy,

• przygotowanie klientki do zabiegu,

• dobór odpowiedniej długości i grubości rzęs,

• zasady pielęgnacji przedłużonych rzęs,

• wykonywanie zabiegu przedłużania rzęs metodą 1:1,

• techniki usuwania rzęs.

Wymagania do zapisu:

• pełnoletność.