• Start  »  
  • Leksykon zawodów
  •  «  

Leksykon zawodów

Leksykon zawodów to kompendium wiedzy o zawodach, do pracy w których możesz wykształcić się w szkole Żak. Jest to baza wiedzy stworzona specjalnie dla wszystkich absolwentów szkół zawodowych i średnich, a także słuchaczy i absolwentów naszych szkół policealnych, medycznych, kształcenia jednorocznego, kursów czy liceum dla dorosłych. Każdy zainteresowany zgłębieniem informacji o poszukiwanych na rynku pracy profesjach znajdzie w nim coś dla siebie. Leksykon zawodów powstał z myślą o naszych słuchaczach i absolwentach, w celu przybliżenia tego, co czeka ich po ukończeniu nauki na danym kierunku. Dobrze wiemy, jak trudno jest znaleźć konkretne informacje na ten temat.

Leksykon składa się ze zbioru szczegółowych charakterystyk zawodów. Zawody w leksykonie podzielone są na osiem kategorii: biurowe i administracyjne, medyczne, opiekuńcze, zdrowie i uroda, artystyczne, logistyczne, IT i techniczne oraz przyrodnicze.

Każda charakterystyka podzielona jest na sekcje, które obejmują między innymi: wnikliwe opisy zawodów, zestaw cech idealnego kandydata, a także wady i zalety pracy na określonym stanowisku. z leksykonu dowiesz się również, czego nauczysz się na zajęciach w szkole Żak, jak będzie przebiegała Twoja przyszła praca oraz jak najlepiej się do niej przygotować.

Ponadto prezentujemy możliwe kierunki rozwoju zawodowego w zawodzie, który jest dla Ciebie perspektywiczny. Poznasz argumenty przemawiające za tym, dlaczego to właśnie ten konkretny zawód warto wybrać.

Dzięki kompleksowej wiedzy na temat poszukiwanych na rynku pracy zawodów i specjalizacji decyzja o wyborze kierunku kształcenia na pewno nie będzie przypadkowa, a nauka przyniesie Ci dużo satysfakcji, rozwój kariery oraz spełnienie zawodowe.


Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00