Ważny punkt w programie

Szkoły Żak zajmują ważne miejsce w polskiej strukturze edukacyjnej.

Ponad 90 atrakcyjnych kierunków

Dla osób, które ukończyły liceum ogólnokształcące lub technikum, niezależnie od tego, czy zdały maturę czy nie, jako alternatywę dla studiów wyższych proponujemy ponad 90 atrakcyjnych kierunków nauczania w Szkołach Policealnych Żak.

Bez egzaminów

Absolwenci zasadniczych szkół zawodowych mogą, bez egzaminów wstępnych, zapisać się do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych Żak. Po nim mogą zdać maturę i/lub zapisać się na dowolny kierunek w naszych Szkołach Policealnych.

Oferta, która budzi zaufanie

Naszemu programowi zaufało już ponad pół miliona słuchaczy. Każdego roku, kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy korzysta z bardzo urozmaiconej, bogatej i dostosowanej do potrzeb rynku oferty programowej. Do wyboru mają jednoroczne i dwuletnie szkoły policealne, szkoły medyczne, liceum i gimnazjum dla dorosłych, studia podyplomowe, szkolenia i kursy. To różnorodność, którą cenimy najbardziej, bo wiemy, że dzięki niej każdy nasz słuchacz znajdzie specjalizację odpowiednią do swoich potrzeb, zainteresowań i predyspozycji.

Jedna pasja, wiele powodów

Największy odsetek naszych słuchaczy stanowią osoby pomiędzy 18 a 24 rokiem życia, ale nie brakuje u nas osób w każdym wieku. Zaufali nam starsi i młodsi, studenci i licealiści, panie i panowie, ludzie z doświadczeniem zawodowym i ci, którzy dopiero szukają swojego miejsca. Wszyscy oni są indywidualnościami, mają własny przepis na życie i różne do niego podejścia. To co ich łączy to pasja i chęć zdobycia konkretnych umiejętności. W naszych szkołach cenią oni:

• Zapisy bez świadectwa maturalnego
  • Dużą i wykwalifikowaną kadrę dydaktyczna
  • Brak opłaty wpisowej
  • Ciągłą rekrutację bez egzaminów wstępnych
  • Brak egzaminów wstępnych
  • Ponad 80 oddziałów w całej Polsce
  • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS i MOPS
  • Ponad 90 atrakcyjnych kierunków: płatnych i bezpłatnych
  • Praktyczne wykłady i warsztaty doskonalące umiejętności, których wymagają pracodawcy
  • Uprawnienia szkół publicznych na kierunkach 2-letnich, czyli: brak opłat za czesne, legitymacje uprawniające do zniżek, świadectwo ukończenia szkoły na druku według wzoru MEN, egzamin zewnętrzny po zakończeniu nauki
  • Bogato wyposażone pracownie

Docenieni przez specjalistów

Nasza działalność została też doceniona przez specjalistów z branży. Od początku naszej działalności zdobyliśmy liczne nagrody i nominacje, m.in.: Lider Nowych Technologii, Najwyższa Jakość Quality International, Firma dla Ludzi, Medal Europejski za: ogólnopolską sieć szkół policealnych, organizację kursów i szkoleń, kursy kosmetyczne, kursy dla opiekunów w żłobku

Zawsze blisko

Prowadzimy szkoły w ponad 80 miastach rozmieszczonych na terenie całej Polski. Lokalizujemy nasze placówki tak, aby dać możliwość dotarcia do szkoły osobom z każdego regionu kraju.

Dołącz do Żaków!

Wystarczą Ci 3 minuty, żeby dołączyć do naszych słuchaczy - wypełnij formularz rejestracji on-line i zacznij zdobywać wykształcenie w szkołach Żak.

Sprawdzeni przez pół miliona słuchaczy

• Ania Kowalska

INFORMATYKA

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies