Kształcenie jednoroczne

Czym jest kształcenie jednoroczne?

Kształcenie jednoroczne to nowa jednostka w ofercie Szkół Żak, która obejmuje jednoroczne kursy realizowane w ramach Ośrodków Szkoleniowych Centrum Nauki i Biznesu Żak.

To grupa kierunków, która daje możliwość zdobycia nowych kompetencji zawodowych już w 10 miesięcy.

Programy nauczania skonstruowane są tak, aby zapewnić kandydatom najbardziej aktualną i potrzebną na rynku pracy wiedzę. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców na co dzień praktykujących w swoich dziedzinach, ponadto zjazdy organizowane są w weekendy, co stanowi dodatkowy atut dla osób aktywnych zawodowo, które chcą zmienić profesję lub rozwijać swoje pasje i zainteresowania. 

Ukończenie nauki skutkuje uzyskaniem wartościowego dokumentu: Zaświadczenia o ukończeniu kursu, zgodnego ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej. 

Kto może zostać słuchaczem?

Na kierunki jednoroczne, w ramach kształcenia jednorocznego może zapisać się każdy chętny po ukończeniu 18 roku życia. Na niektórych kierunkach, np. Agent celny lub Rejestratorka medyczna wymagane jest wykształcenie średnie, jednak nie musisz mieć zdanej matury. Zajęcia startują we wrześniu lub w lutym, nie musisz też czekać całego roku, żeby rozpocząć naukę

Jak się zapisać?

Zostanie słuchaczem na wybranym kierunku jednorocznym jest niezwykle proste. Wybierz miasto, w którym chcesz się uczyć, kierunek i zapisz się online. Możesz także udać się osobiście do najbliższego sekretariatu szkoły Żak i zapisać się stacjonarnie. Wystarczy dowód osobisty! W przypadku wyboru dwóch kierunków kształcenia jednorocznego (Agent celnyRejestratorka medyczna) niezbędne jest dostarczenie do sekretariatu wybranej przez Ciebie szkoły Żak świadectwa ukończenia szkoły średniej. Nie wymagamy od Ciebie posiadania matury.


Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00