E-commerce

Cena:

219 zł /10 rat

Liczba godzin:

140

Tryb nauczania:

Online

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Handel internetowy to przyszłość. I teraźniejszość. W raporcie Gemius z 2021 czytamy, że prawie 80% Polaków kupuje online. Trzeba nauczyć się korzystać z tego cały czas rosnącego kanału sprzedaży. Duzi gracze, tacy jak Allegro, Amazon, AliExpress plus mniejsze sklepy internetowe rokrocznie rosną w siłę. A szacunki ekonomistów są jasne. Według ekspertów z PwC w 2026 roku polski rynek handlu elektronicznego będzie już wart 162 mld złotych. 


Dobry moment na dołączenie do branży e-commerce jest właśnie teraz. Małe i średnie firmy potrzebują specjalistów ogarniających temat wdrażania i prowadzenia działalności w internecie. I takim specem staniesz się właśnie Ty po kursie e-commerce w Żaku


Szkolenie online z handlu internetowego - dla kogo?

Nasz kurs e-commerce przeznaczony jest dla kilku grup. Przede wszystkim dla osób, które dopiero zaczynają i chcą wejść do świata sprzedaży online z kompleksowymi kwalifikacjami. Dzięki wiedzy zdobytej na kursie będziesz w stanie rozwijać działy sprzedaży w każdej firmie.

To także szkolenie dla właścicieli małych firm i detalistów, którzy chcą zacząć handlować w internecie (lub robić to lepiej). Wiedza zdobyta na szkoleniu pozwoli Ci na opanowanie podstawowych zagadnień z branży e-commerce. Żeby uniknąć kosztownych błędów. Ten kurs jest dla Ciebie, jeżeli chcesz opanować zasady skutecznego sprzedawania w sieci. Przychodząc na to szkolenie nie musisz dysponować specjalistyczną wiedzą z zakresu programowania, tworzenia stron, marketingu itd. To tutaj dowiesz się na czym tak naprawdę polega handel w internecie. 


Czego się dowiesz na kursie online e-commerce?

Przede wszystkim dowiesz się jak poprawnie zbudować biznes online. Niezależnie czy pracujesz na własny rachunek, czy też u kogoś innego. Nauczysz się, jak analizować trendy obowiązujące na rynku e-commerce oraz potrzeby klientów. Dzięki temu będziesz w stanie podejmować lepsze decyzje biznesowe. A co za tym idzie - lepiej sprzedawać. 

Na kursie e-commerce dowiesz się także, jak w podstawowy sposób obsługiwać media społecznościowe i nadzorować kampanie w mediach. No bo jak prowadzisz biznes online to nie oszukujmy się. Liczy się dobry produkt. No i dobrze zbudowany wizerunek marki. 

Co Ci da kurs w Żaku? 

Po kursie w Żaku będziesz w stanie: 

 • analizować bieżących trendów sprzedażowych rynku e-commerce,

 • stworzyć własny biznes online,

 • skutecznie promować własną sprzedaż internetową i zaistnieć w sieci,

 • budować silną markę online.


Program nauczania: 

 • Wprowadzenie do e-commerce

 • Regulacje prawne w branży e-commerce

 • Trendy i tendencje z obszaru zachowań konsumenta, technologii i customer experience

 • M-commerce - rola kanału mobile w obszarze e-commerce

 • ROPO i showrooming

 • Cyberbezpieczeństwo

 • Digital marketing

 • Efektywne zarządzanie e-biznesem

 • Procesy logistyczne w e-commerce

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Gdzie mogę pracować?

V

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00