Grafika komputerowa

Cena:

199 zł /mies.

Liczba godzin:

140 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

W XXI wieku każda firma, która chce być widoczna w internecie, musi zainwestować w regularne tworzenie grafik użytkowych. Pięknymi obrazkami bombardują nas social media, strony internetowe, e-commerce’y… Obrazki obecnie to w zasadzie minimum - jeżeli firma nadąża za trendami, tworzy też coraz bardziej skomplikowane filmy - od dynamicznych rolek i tiktoków, przez reklamy do tradycyjnych mediów, kończąc nawet na długich formach wideo np. na YouTube. Nadal trzeba też dbać o wizerunek przedsiębiorstwa poprzez reklamy outdoorowe. Do tego dochodzą gadżety promocyjne, które też ktoś musi zaprojektować… Wszystko to daje ogrom pracy, a co za tym idzie - szerokie możliwości zatrudnienia dla grafików komputerowych.

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

To kurs dla ludzi kreatywnych, którzy nie wyobrażają sobie pracy bez możliwości tworzenia. Jeżeli w głowie huczy Ci od pomysłów i brakuje Ci jedynie narzędzi, by Twoje prace były jeszcze lepsze, postaw na solidny kurs łączący podstawy teoretyczne z intensywną praktyką. Chcesz, by efekty Twojej pracy oglądały tysiące ludzi? Zapisz się na kurs grafiki komputerowej w Żaku i rozpocznij swoją ekscytującą drogę zawodową! 

Czego nauczysz się na kursie Grafiki komputerowej w Żaku?

Abyś wykonywał/a swój zawód bezpiecznie, zaczniesz od przyswojenia zasad ergonomii i BHP w pracy z komputerem. Dowiesz się wielu interesujących ciekawostek z zakresu historii grafiki, aby mieć gruntowny background i móc szukać inspiracji w wielu źródłach. Poznasz wybrane zagadnienia estetyki, teoretyczne podstawy fotografii cyfrowej i elementy komunikacji społecznej wraz z psychologią. No dobra, tyle teorii - pewnie przede wszystkim interesuje Cię praktyka! Nauczysz się montażu filmowego i animacji cyfrowej. Zaprzyjaźnisz się z narzędziami pracy grafika komputerowego. Poznasz podstawy projektowania graficznego i multimedialne aspekty pracy twórczej.

Kim możesz zostać po nauce na kursie Grafiki komputerowej w Żaku?

Po ukończeniu tego kursu w Żaku grafika komputerowa nie będzie mieć przed Tobą tajemnic! Będziesz mógł/mogła poszukiwać pracy w firmach praktycznie każdej branży - otworem będą stały przed Tobą wszelkie działy marketingu czy działy promocji. Poza tym zajęcia dla Ciebie nie zabraknie w biurach projektowych, studiach designerskich czy studiach graficznych. Możesz też postawić na pracę jako freelancer i samodzielnie poszukiwać pojedynczych zleceń, które dadzą Ci szerokie doświadczenie i pomogą zbudować bogate portfolio. Interesującą opcją będzie otwarcie własnej działalności gospodarczej. 


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu grafiki komputerowej będziesz znać:

  • Zasady ergonomii i BHP w pracy z komputerem

  • Historię grafiki

  • Podstawy psychologii z elementami komunikacji społecznej

  • Teoretyczne podstawy fotografii cyfrowej

  • Wybrane zagadnienia estetyki

  • Multimedialne aspekty pracy twórczej

  • Narzędzia pracy grafika komputerowego i zasady ich użytkowania


Po ukończeniu kursu grafiki komputerowej będziesz potrafić:

  • Wykonać montaż filmowy i animację cyfrową

  • Projektować grafiki


Wymagania zapisowe na kurs Grafiki komputerowej

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Materiały do pobrania

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V