Influencer manager

Cena:

239 zł /10 rat

Liczba godzin:

120 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Online

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Chcesz mieć szansę zostać besties z najbardziej znanymi twarzami polskiego internetu? Jeśli zostaniesz influencer managerem/menagerką, czeka na Ciebie praca z ludźmi, których większość zna wyłącznie ze zdjęć na Insta i wie o nich wyłącznie to, co napiszą na swoim profilu! Ty będziesz mieć szansę poznać ich stawki i ich zasady współpracy z markami. Będziesz mieć wpływ na to, co ukaże się na profilu gwiazdy - brzmi ekscytująco, prawda? 

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Oczywiście to kurs dla social media freaków, którzy potrafią znaleźć w sieci wszystko i wiecznie są lajkują nowe posty jako jedne z pierwszych osób. Dramy na YouTubie czy TikToku przeżywasz bardziej niż rozpad związku przyjaciółki? Konta celebrytów znasz na tyle dobrze, by bez sprawdzania orzec, kto z nich nigdy nie wypromuje kosmetyków testowanych na zwierzętach? Prawdopodobnie kariera influencer manager to coś skrojonego idealnie dla Ciebie. 

Czego nauczysz się na kursie Influencer manager w Żaku?

Podczas nauki na kursie poznasz strategie influencer marketingowe - nauczymy cię jak identyfikować cele biznesowe, określać grupy docelowe i opracowywać kampanie bazujące na współpracy z influencerami. Na zajęciach praktycznych przećwiczysz też monitorowanie i analizowanie wyników kampanii marketingowych. Staniesz się mistrzem/mistrzynią doboru i zarządzania influencerami - dowiesz się jak dopasowywać influencerów dla marek, oceniać ich autentyczność i zgodność z wartościami firmy. Poznasz tajniki budowania trwałych relacji z influencerami. Najlepiej uczyć się na błędach (na początek cudzych ;)) - dlatego w trakcie kursu przeanalizujesz mnóstwo case’ów z dziedziny influencer marketingu.

Kim możesz zostać po nauce na kursie Influencer manager w Żaku?

Po ukończonym kursie Influencer manager masz szansę zostać specjalistą od kontaktu z najbardziej rozchwytywanymi osobami polskiego showbiznesu. Z otwartymi ramionami w swoje szeregi przyjmą Cię wszelkie agencje marketingowe, digitalowe czy influencerskie. Stabilną opcją jest też wybór zatrudnienia w dziale marketingu firmy praktycznie każdej branży. Opcją dla lubiących życie blisko światła reflektorów jest praca jako manager konkretnego influencera.


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu Influencer manager będziesz znać:

  • Zasady Public Relations w social mediach

  • Community management

  • Performance marketing

  • Prawo autorskie oraz prawa pokrewne w SM

Po ukończeniu kursu Influencer marketing będziesz potrafić:

  • Sprawnie poruszać się w dziedzinie influencer marketingu

  • Sprawnie się komunikować i obsługiwać klienta

  • Prowadzić platformy social mediowe i znać ich specyfikę

  • Analizować działania marketingowe i tworzyć ich strategię

  • Konstruować umowy


Wymagania zapisowe na kurs Influencer manager

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontaktDowiedz się więcej

V

Materiały do pobrania

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V