Masaż z elementami SPA

Cena:

179 zł /mies. najniższa cena z ostatnich 30 dni: 199

Liczba godzin:

160 godzin

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Specjalność adresowana jest do osób początkujących, chcących zdobyć nowe kwalifikacje z zakresu masażu oraz tych, którzy są już związani z branżą medyczną, kosmetyczną czy sportową – w celu poszerzenia swoich umiejętności. Obecnie zabiegi relaksacyjne ciała cieszą się dużą popularnością, a specjaliści z kwalifikacjami do wykonywania masażu są poszukiwani przez pracodawców. Jeśli dbanie o ciało i zdrowy styl życia są Ci bliskie, interesujesz się metodami i technikami relaksacji, chcesz pomagać ludziom i wpływać na poprawę ich samopoczucia i nastroju, ten kierunek jest dla Ciebie.  

Czego nauczysz się na kursie Masaż z elementami SPA w Żaku?

Nauka na tym kierunku obejmuje główne obszary wiedzy na temat masażu, wskazań i przeciwskazań do jego przeprowadzania, daje teoretyczne podstawy w dziedzinie psychologii i anatomii człowieka, a także oddziaływania masażu na organizm człowieka. W toku nauki poznasz podstawy psychologii oraz odbędziesz trening umiejętności interpersonalnych, co pozytywnie wpłynie na budowanie Twoich relacji z przyszłymi klientami. Zadbamy także, abyś zapoznał się z podstawami działalności gospodarczej, co z pewnością będzie pomocne w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej w przyszłości.

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00