Rachunkowość i finanse

Cena:

219 zł /mies.

Liczba godzin:

160 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Światowy dług publiczny w 2020 roku wynosił 226 bilionów dolarów. To oznacza, że Ziemia jest dłużna 992 064 290 000 000 zł. Komu? Trudno sprecyzować w kilku zdaniach. Ale na bank wiedzą to specjaliści od księgowości. Finansiści zawiadujący obrotami wielkich firm. Państw. Jeżeli ty też chcesz wejść do tego świata to znalazłeś właśnie kurs idealny dla siebie. W trakcie dowiesz się jak pracować na programach firmy INSERT wiodącego twórcy oprogramowania księgowego na rynku. 


Dla kogo jest ten kurs?  

Przede wszystkim dla osób bez doświadczenia w księgowości. Lubiących liczby i sprawnie analizujących sytuację. No i lubiących się uczyć. Bo w branży rachunkowej i finansowej przepisy zmieniają się w tempie błyskawicy. Pamiętasz Polski Ład? No właśnie. Jeżeli chcesz się nauczyć poruszania w świecie finansów to nasz kurs jest dla Ciebie.


Czego się nauczysz na kursie? 

Na kursie rachunkowość i finanse skupiamy się na praktycznym przygotowaniu Cię do pracy w świecie finansów. A zatem na zajęciach poznasz zarówno podstawy teoretyczne, jak i w praktyce przećwiczysz niektóre działania. Nasi trenerzy zaznajomią Cię z podstawami ekonomii i zasadami rachunkowości. Poznasz i przećwiczysz podstawy analizy i sprawozdawczości finansowej, dzięki czemu z łatwością przygotujesz np. zestawienie roczne. Dowiesz się jak wyliczać wynagrodzenia oraz podatki. No i jak je rozliczać. Wszystko to w oparciu o oprogramowanie firmy InsERT, które ułatwi Ci wejście do świata finansowego, który nie ma się co oszukiwać - w znacznej mierze opiera się na cyfrowych osiągnięciach.

Ile godzin? - 160 godzin

Ile miesięcy? - 10 miesięcyPracujemy i uczymy na oprogramowaniu firmy InsERT 


Rewizor nexo

To program, który wspiera Cię w prowadzeniu pełnej księgowości. Przyjazny interfejs i szybkie działanie sprawiają, że Rewizor nexo zyskuje wielką popularność w działach księgowych w całej Polsce. Ten program pomoże Ci na każdym etapie Twojej przyszłej pracy: od zarządzania planami kont, dekretacji i księgowania, poprzez ewidencje VAT, pojazdów, umów i płac i wiele innych. 


Rachmistrz nexo

To uproszczony system obsługi rachunkowej. Pozwala na prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Ten program pomoże Ci w prowadzeniu księgowości - poczynając od ewidencji VAT, umów i płac, środków trwałych i pojazdów, przez wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych, po rozliczanie rozrachunków. Na kursie rachunkowość i finanse dowiesz się, jak wykorzystywać program do elastycznej obsługi finansów i rozrachunków.Co da Ci ten kurs?

Po kursie w Żaku będziesz w stanie:

  • zidentyfikować przedmiot analizy finansowej rozpoznanie etapów analizy finansowej 

  • określić dzień otwarcia i zamknięcia ksiąg rachunkowych

  • obliczać wynagrodzenia brutto/netto pracownika przy zastosowaniu systemu czasowego prostego

  • obliczać składki na ubezpieczenie zdrowotne potrącane w liście płac pracowników

  • obliczać składki na ubezpieczenie zdrowotne odliczane od podatku dochodowego od osób fizycznych.

Dowiedz się więcej

V

Materiały do pobrania

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V