Stylistka paznokci

Cena:

219 zł /mies.

Liczba godzin:

140 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Szpice, migdałki i balerinki.

Ombre, french, wet look, nude.

Baza, żel, top, hybryda, akrylożel.

Jeżeli migdałków nie kojarzysz tylko i wyłącznie z jedzeniem, frencha z językiem francuskim, a top-u z modnym krojem koszulki, to znak, że pierwszy kontakt ze światem paznokci masz już za sobą. Teraz czas wejść na wyższy level i zostać profesjonalną stylistką paznokci. Wystarczy 10 miesięcy w Żaku, aby od podstaw nauczyć się wykonywania zjawiskowych stylizacji, przy użyciu najmodniejszych technik kolorów i wzorów.

Bez zbędnej teorii! Kurs stylistka paznokci w Żaku pozwoli Ci się przygotować do pracy w salonie. Będziesz ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ĆWICZYĆ. W Żaku wiemy, że wprawy w tak technicznej i artystycznej zarazem profesji zdobywa się wyłącznie w praktyce!

Dlatego 110 godzin zajęć (czyli prawie 80%) spędzisz na praktycznym doskonaleniu swoich umiejętności.

Dla kogo jest kurs stylizacji paznokci?

Przede wszystkim dla ambitnych Pań (ofc. nie dyskryminujemy Panów – po prostu w tym fachu to rzadkość), które chcą zacząć zarabiać na swojej pasji i artystycznym talencie. Nasz kurs jest skierowany do każdego, kto chce opanować kluczowe zagadnienia związane ze stylizacją paznokci. Począwszy od pielęgnacji skóry dłoni, a kończąc na metodach wykonywania najpopularniejszych typów manicure.

Czego się nauczysz na szkoleniu ze stylizacji paznokci?

Na kursie ze stylizacji paznokci dowiesz się jak dbać o paznokcie swoich przyszłych klientek. Dowiesz się jak wykonywać przykuwające spojrzenia stylizacje. Na zajęciach zaczniemy od poziomu 0. Nauczysz się podstaw zabiegów pielęgnacyjnych. Czyszczenia starej stylizacji, usuwania naskórka, przygotowania płytki paznokcia i… wykonywanie nowych stylizacji. Od najprostszych i szybkich mani, po bardziej skomplikowane (przedłużenia i rekonstrukcje paznokcia). Na koniec dowiesz się, jaką pielęgnację rekomendować swoim klientkom, tak aby mogły cieszyć się piękną stylizacją i gładką skórą dłoni.  Akryl, żel, manicure hybrydowy, masaż pielęgnacyjny skóry dłoni – wszystkiego nauczysz się w ramach praktycznych zajęć w Żaku!

Aż 100 godzin zajęć spędzisz na praktycznych ćwiczeniach.

Kurs stylizacji paznokci w Żaku przygotuje Cię kompleksowo do pracy. Na zajęciach poznasz nie tylko różne techniki zdobienia. Dowiesz się także jak prowadzić salon kosmetyczny. Nauczysz się podstaw prawnych prowadzenia własnej działalności i prawidłowego prowadzenia spraw finansowych. Dodatkowo dowiesz się jak prawidłowo przeprowadzić wywiad z Twoją klientką i jak uzyskać wartościowe informacje niezbędne do wykonania stylizacji.

 

Kurs odbywa się we współpracy z NEONAIL

Dla naszych kursantek oznacza to darmowe webinary, mnóstwo wiedzy oraz dodatkowe certyfikaty!


Efekty kształcenia

Po kursie w Żaku będziesz w stanie:

 • diagnozować stan skóry rąk klientek i kondycję ich paznokci;

 • myć i dezynfekować skórę rąk;

 • korygować kształt i skracać paznokcie;

 • wykonywać zabiegi pielęgnacyjne dłoni

 • usuwać martwy lub zbędny naskórek;

 • wykonywać zdobienie paznokci różnymi technikami;

 • udzielać porad z zakresu pielęgnacji domowej;

 • przedłużać paznokcie metodą żelową, akrylową, fiberglass;

 • sprawnie organizować stanowisko pracy

   

Dowiedz się więcej

V

Materiały do pobrania

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V