Trener personalny z elementami fitness

Cena:

219 zł /mies.

Liczba godzin:

160 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Ruch to zdrowie, jednak sporo osób ma problem z samodzielnym zmotywowaniem się do regularnych ćwiczeń w domu. Dlatego coraz popularniejszy staje się zawód trenera personalnego, który tworzy dla każdego klienta indywidualny plan dobrany do możliwości i celu danego człowieka. Jeżeli chcesz pomagać innym ludziom w dążeniu do lepszej sylwetki i dobrej kondycji zdrowotnej, zawód trenera personalnego jest idealnym pomysłem na karierę dla Ciebie. 

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

To kurs dla osób aktywnych, które marzą o tym, by pracować w branży fitness. Nie wyobrażasz sobie pracy za biurkiem i chcesz mieć życie zawodowe pełne wrażeń? Jeżeli wszędzie Cię pełno, wypróbowałaś/eś już osobiście wszelkiego typu zajęć ruchowych i teraz marzysz o tym, by prowadzić je samodzielnie - jesteś w odpowiednim miejscu. 

Czego nauczysz się na kursie Trener personalny z elementami fitness w Żaku?

Dzięki nauce na naszym kursie będziesz w pełni przygotowany/a do prowadzenia treningów personalnych i zajęć fitness. Przejdziesz trening umiejętności interpersonalnych, aby jak najlepiej radzić sobie z klientami. Poznasz biomechanikę i fizjologię wysiłku, a także techniki i metodykę wykonywania ćwiczeń. Czeka na Ciebie masa zajęć praktycznych, np. z realizacji indywidualnej sesji treningowej z podopiecznym czy prowadzenią zajęć indywidualnych z fitnessu z wykorzystaniem muzyki.

Kim możesz zostać po nauce na kursie Trener personalny z elementami fitness w Żaku?

Po ukończeniu kursu trenera personalnego z elementami fitness nie będziesz się nudzić - czeka Cię intensywne życie zawodowe! Pracę znajdziesz na pewno w klubach fitness, siłowniach, studiach tańca czy centrach promocji zdrowia. Zatrudnienia możesz szukać także w klubach sportowych czy ośrodkach sportu i rekreacji. Szansę na rozwój będziesz mieć także w ośrodkach rehabilitacyjnych, hotelach czy centrach animowania czasu wolnego. Możesz prowadzić także zajęcia w ramach własnej działalności gospodarczej. 


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu Trener personalny z elementami fitness będziesz znać:

 • Podstawy działalności gospodarczej (podstawy przedsiębiorczości)

 • Biomechanikę i fizjologię wysiłku

 • Metodykę ćwiczeń fitness

 • Techniki i metodykę wykonywania ćwiczeń

Po ukończeniu kursu Trener personalny z elementami fitness będziesz potrafić:

 • Skutecznie komunikować się z klientem

 • Opracowywać indywidualne programy treningowe

 • Prowadzić indywidualne sesje treningowe z podopiecznym

 • Prowadzić zajęcia indywidualne z fitnessu z wykorzystaniem muzyki

 • Prowadzić zajęcia grupowe fitness z wykorzystaniem muzyki

 • Prowadzić klienta przez prawidłowe wykonanie ćwiczeń siłowych, aerobowych, rozciągających i wyciszających

Wymagania zapisowe na kurs Trener personalny z elementami fitness:

 • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Materiały do pobrania

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V