Własna działalność gospodarcza

Cena:

219 zł /mies.

Liczba godzin:

160 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Własna firma daje wolność i poczucie sprawczości - jesteś własnym szefem i to Ty decydujesz o tym, jak ma wyglądać Twoja praca. Własna działalność to mnóstwo możliwości, ale zdejmując różowe okulary zaczynamy widzieć też elementy szarej rzeczywistości takie jak podatki, księgowość, ZUS, konkurencja… Nie pozwól, by te “szare” elementy zablokowały Ci możliwość spełnienia marzenia! Potwory zwane formalnościami można oswoić - wystarczy odpowiedniej wiedzy, którą zdobędziesz na kursie Własna działalność gospodarcza w Żaku. :) 

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Fascynujesz się jakąś branżą i chciałbyś/chciałabyś zarabiać na swojej pasji? A może odkryłeś/aś niszę w swoim lokalnym środowisku i chcesz ją odważnie zagospodarować, tworząc nowe miejsce na mapie usług? Do tej pory jednak powstrzymywał Cię strach przed natłokiem przepisów i obowiązków, jakie czekają na młodego przedsiębiorcę? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu - dzięki wiedzy nabytej na naszym kursie nauczysz się wszystkiego, co przyszły właściciel firmy wiedzieć powinien. Po ukończonej edukacji będziesz móc zdecydowanym krokiem wejść na rynek! 

Czego nauczysz się na kursie Własna działalność gospodarcza w Żaku?

Dzięki nauce na kursie Własna działalność gospodarcza w Żaku sprawy biznesowe będą szły jak z płatka! Dzięki naszym wykładowcom zbudujesz solidne podstawy teoretyczne - wprowadzimy Cię do zagadnień z zakresu zarządzania i podstaw przedsiębiorczości. Zgłębisz tajniki komunikacji marketingowej, aby móc budować wizerunek firmy wpływający pozytywnie na zyski. Nauczysz się jak tworzyć biznesplan i oceniać opłacalność projektów. Dowiesz się jak planować wdrażanie innowacyjnych produktów i usług, a także jak znajdować metody finansowania nowych przedsięwzięć. Pomożemy Ci także ogarnąć kwestie księgowe, m. in. sprawy podatkowe. I, co ważne na starcie, przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez standardowy proces zakładania działalności gospodarczej.

Kim możesz zostać po nauce na kursie Własna działalność gospodarcza w Żaku?

Dzięki ukończeniu tego kursu Twoje marzenia o otwarciu własnej działalności gospodarczej mogą stać się rzeczywistością! Bez względu na to, o jakiej branży myślisz, pomożemy Ci gładko przejść przez trudny proces zakładania działalności. Dzięki kompleksowej wiedzy zdobytej na kursie będziesz czuć się bezpieczniej i pewniej na rynku - nie zaskoczą Cię żadne kruczki prawne czy tajemnicze podatki, o których wcześniej byś nie wiedział. Krótko mówiąc, dzięki naszemu kursowi masz szansę zostać samodzielnym przedsiębiorcą, przed którym świat stoi otworem!


 

Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu Własna działalność gospodarcza będziesz znać:

 • Podstawy zarządzania

 • Podstawy przedsiębiorczości

 • Zasady podatkowe w małym przedsiębiorstwie


Po ukończeniu kursu Własna działalność gospodarcza będziesz potrafić:

 • Gładko przejść przez proces zakładania działalności gospodarczej

 • Stworzyć biznesplan 

 • Ocenić opłacalność projektu biznesowego

 • Planować innowacyjne produkty i usługi

 • Znajdować nowoczesne metody finansowania nowych przedsięwzięć i innowacji

 • Budować wizerunek firmy

 • Tworzyć skuteczną komunikację marketingową


Wymagania zapisowe na kurs Własna działalność gospodarcza:

 • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Materiały do pobrania

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V