Własna działalność gospodarcza

Cena:

199 zł /mies.

Liczba godzin:

160 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Współcześnie na rynku działa wiele małych i średnich przedsiębiorców. To właśnie Ci mniejsi gracze stanowią zdecydowaną większość. Małe przedsiębiorstwa, skupiają się albo na produkcji dóbr oraz świadczeniu usług. Chyba każdy przedsiębiorca chce, aby jego forma się rozrastała i osiągała kolejne cele. Na kierunku Własna działalność gospodarcza dowiesz się jak wykorzystać pełen potencjał małej firmy.

Własna działalność gospodarcza – dla kogo?

To kierunek skierowany do przyszłych lub obecnych właścicieli firm/organizacji, którzy chcą dowiedzieć się jak prawidłowo kierować działalnością, aby ta przynosiła zyski.

 

Czego nauczysz się na kursie Własna działalność gospodarcza?

W trakcie nauki na kierunku Własna działalność gospodarcza poznasz wszystkie kluczowe aspekty funkcjonowania małego przedsiębiorstwa. Dowiesz się jak założyć firmę i w jaki sposób możesz pozyskać dodatkowy kapitał na jej rozwój. Oprócz kwestii finansowych, nasi wykładowcy zapoznają Cię z podstawami marketingu i komunikacji dzięki czemu zyskasz wiedze na temat metod promowania Twojej firmy. Nie zabraknie także informacji na temat zarządzania przedsiębiorstwem.

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00