Zoopsycholog

Cena:

199 zł /mies.

Liczba godzin:

220 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Coraz więcej właścicieli zwierząt domowych ma świadomość, że zachowanie ich pupili można korygować za pomocą pozytywnych technik szkoleniowych oraz zróżnicowanych terapii, prowadzonych pod okiem specjalisty. Na szczęście intuicyjne, negatywne techniki, takie jak na przykład bicie zwierząt, są coraz mniej akceptowane społecznie i odchodzą w niepamięć. Traktujemy swoich czworonożnych przyjaciół jako ważnych członków naszych rodzin, dlatego też coraz częściej zgłaszamy się z nimi po profesjonalną pomoc. Takiej pomocy w przypadku zaburzonych zachowań zwierząt domowych udzielić może zoopsycholog.   Jeśli ciekawi cię natura zwierząt towarzyszących, takich jak psy i koty, chcesz zdobyć wiedzę o mechanizmach ich zachowaniach i umiejętności, dzięki którym będziesz mógł rozpoznawać ich przyczyny oraz je korygować, kierunek zoopsycholog jest dla ciebie. Na pewno kojarzysz programy telewizyjne, w których specjaliści od pracy ze zwierzętami, za pomocą prostych sztuczek treningowych eliminują agresywne zachowania psa, bądź sprawiają, że kot przestaje sprawiać problemy swoim właścicielom. To nie jest magia! Ty również możesz się tego nauczyć. A przy okazji zyskać przyszłościowy i inspirujący zawód.

 

Czego się nauczysz na kursie Zoopsycholog w Żaku?

W czasie rocznej nauki zdobędziesz wiedzę niezbędną do wykonywania profesji zoopsychologa. Poznasz podstawy anatomii i fizjologii zwierząt, zrozumiesz, skąd biorą się u nich niewłaściwe zachowania i zapoznasz się ze sposobami ich korygowania za pomocą terapii poznawczych, behawioralnych oraz wspomagających. Zdobędziesz niezbędną wiedzę psychologiczną, zgłębisz pewne zagadnienia dotyczące pracy weterynarza. Na tym nie kończą się jednak perspektywy oferowane przez ten kierunek. Jako przyszły zoopsycholog, zostaniesz też przygotowany do pracy z ludźmi, poprzez trening umiejętności interpersonalnych oraz komunikacji społecznej. Dowiesz się, na czym polega etyka i bezpieczeństwo pracy zoopsychologa i jak skutecznie prowadzić swoją działalność zawodową.

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00