Kursy ONLINE

Nasi słuchacze polecają

Czym są kursy online z certyfikatem?

Kursy online to szkolenie w formie zdalnej w Twoim domu lub innym dowolnym miejscu. Podczas zajęć online uczestnik widzi ekran trenera, jak również samego trenera. Otrzymuje również materiały szkoleniowe w formacie PDF. Ma możliwość zadawania pytań trenerowi bezpośrednio przez mikrofon lub czat. W trakcie szkolenia trener uwzględnia czas na przerwy. Przed rozpoczęciem szkolenia każdy słuchacz otrzymuje maila z linkiem, który pozwoli uczestniczyć w zajęciach.

30 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia kursu online otwierany jest wirtualny pokój szkoleniowy. W tym czasie sprawdzana jest jakość połączenia.

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają zaświadczenie wydane na podstawie &22 ust. 4 rozporządzenia MEN z dnia 19 marca 2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych oraz certyfikat Centrum Nauki i Biznesu „Żak.

Kto może zostać kursantem?

Kursy przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych, którzy ukończyli 18 lat. Dodatkowym warunkiem przyjęcia na niektóre kursy jest posiadanie wykształcenia zasadniczego zawodowego lub średniego. Wszystkie informacje znajdują się w opisach poszczególnych kursów oraz w sekretariacie każdej szkoły Żak.

Jak się zapisać?

Dostanie się na wybrany kurs jest wyjątkowo łatwe – nie musisz zdawać żadnego egzaminu. Wystarczy wybrać miasto, w którym chce się odbyć kurs online i podpisać umowę online – wszystko bez wychodzenia z domu. Formalności zajmą Ci zaledwie kilka minut. Możesz też zapisać się na kurs, odwiedzając sekretariat Żaka.

Jakie kursy online są najczęściej wybierane?

Dużą popularnością cieszą się kursy zawodowe online – m.in. kurs księgowości, agenta ubezpieczeniowego, agenta nieruchomości, pracownika administracyjno-biurowego itp. Poza tym słuchacze chętnie wybierają także kursy językowe online (angielski i niemiecki dla początkujących oraz dla średniozaawansowanych) oraz kursy przygotowujące do matury. W czasach pandemii i nauczania zdalnego ogromnym zainteresowaniem cieszą się kursy online dla nauczycieli (m.in. prowadzenie konsultacji/korepetycji/zajęć online, wspomaganie rozwoju mowy i języka u dzieci przedszkolnych, wystąpienia publiczne, emisja i higiena głosu dla nauczycieli). Warto także ukończyć kursy przydatne każdemu, kto pracuje w marketingu – np. kurs prowadzenia fanpage’a na Facebooku, prowadzenia webinarów w mediach społecznościowych, tworzenia grafiki w Canvie czy tworzenia stron www. W pracy biurowej przydatne może okazać się ukończenie kursu Excela czy szkolenia z zakresu innych programów pakietu MS Office.


801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.