Fakturowanie

Cena:

399 zł

Liczba godzin:

16 godzin

Tryb nauczania:

Online

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Prowadzisz swoją własną firmę? Zajmujesz się sprzedażą, albo chcesz postawić pierwsze kroki w handlu, ale brakuje Ci administracyjnych podstaw? Zacznij naukę już dziś. Po naszym kursie z fakturowania rozliczanie usług stanie się bajecznie proste. Wystarczy, że zainwestujesz w siebie! 

Kurs z fakturowania online – dla kogo?

Przede wszystkim dla początkujących sprzedawców i osób, które rozważają założenie własnego biznesu. Chcesz wystawiać faktury swoim klientom? Chciałbyś dowiedzieć jak unikać/korygować błędy na fakturach? Kurs z fakturowania online pozwoli Ci na opanowanie technicznej wiedzy w krótkim czasie. Dodatkowo poznasz też podstawy prawne, które regulują proces fakturowania. Kurs z fakturowania to remedium dla osób, które obawiają się, że nie ogarną meandrów prowadzenia rozliczeń.

Nauka w Żaku jest szybka i wygodna

Czego nauczysz się na kursie fakturowania online?
W trakcie 16 godzin szkolenia opanujesz ogólne zasady oraz prawne podstawy dotyczące wystawiania faktur. Zapoznasz się także z różnymi rodzajami faktur i informacjami jakie muszą zawierać. Działasz międzynarodowo? Nauczymy Cię fakturowania transakcji zagranicznych! A jeżeli zdarza Ci się (lub Twoim klientom) strzelić byka na fakturze to na naszym kursie dowiesz się jak prawidłowo korygować dane na fakturze, wystawiać fakturę korygującą oraz notę korygującą.

Program nauczania

• podstawy prawne dotyczące wystawiania faktur,

• ogólne zasady wystawiania faktur,

• rodzaje faktur i informację jakie muszą zwierać faktury,

• korygowanie danych na fakturach- faktura korygująca i nota korygująca,

• fakturowanie transakcji zagranicznych,

• praktyczne wystawianie faktur, faktur korygujących i not korygujących

Wszystkiego nauczysz się na naszej platformie e-learningowej: www.platforma.zak.edu.pl

Wymagania do zapisu:

 - pełnoletność

 - komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,

 - przeglądarka internetowa,

 - mikrofon/słuchawki.

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V