Pomoc nauczyciela przedszkola

Cena:

Czas trwania:

Tryb nauczania:

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1099 zł.

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Kurs kierowany jest dla osób, które chcą pracować z dziećmi w sposób profesjonalny jako pomoc nauczyciela w przedszkolu.

Pomoc nauczyciela przedszkola to niezwykle pasjonujący i inspirujący zawód. Praca z dziećmi przynosi wiele satysfakcji. Najmłodsi przedszkolacy potrzebują szczególnego zainteresowania i uwagi, a także wymagają, aby ich otocznie było zawsze czyste, bezpieczne oraz uporządkowane. Dlatego tak ważna jest rola, jaką pełni osoba, która asystuje wychowawcy podczas codziennych zajęć. Oczywiście, tak samo jak w przypadku nauczyciela przedszkolnego, jego głównym priorytetem jest sprawowanie opieki nad dziećmi, dbanie o ich bezpieczeństwo oraz organizowanie im czasu.

Ucz się w Żaku szybko i  wygodnie

Przykładowy program nauczania:

• podstawy prawne działalności przedszkola. Prawa, obowiązki i statut pomocy nauczyciela przedszkola

• podstawy psychologii i pedagogiki

• wychowanie i opieka nad dzieckiem

Efekty kształcenia:

• poznanie zasad bezpieczeństwa, jakie należy stosować pracując z dziećmi oraz jak reagować w nagłych wypadkach

• nauka czynności związanych z udzieleniem pierwszej pomocy najmłodszym

• poznanie elementów edukacji matematycznej i polonistycznej, literatury dziecięcej i animacji teatralnej

• zapoznanie się z potrzebami dzieci w wieku przedszkolnym oraz psychologicznymi aspektami pracy z nimi

• zgłębienie wieli metod pracy z dziećmi, w tym jak ciekawie i kreatywnie zorganizować im czas

Wszystkiego nauczysz się na naszej platformie e-learningowej: www.platforma.zak.edu.pl

Wymagania do zapisu:

• pełnoletność

• komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu

• przeglądarka internetowa

• mikrofon/słuchawki

Cenę kursu automatycznie dzielimy na 3 raty.