Kurs – Laminowanie i lifting rzęs

Liczba godzin:

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Laminowanie i lifting rzęs to zabiegi coraz bardziej zyskujące na popularności. Opierają się na długotrwałym uwydatnieniu i podkręceniu naturalnych rzęs. Usługa ta pojawia się w wielu profesjonalnych salonach kosmetycznych i jest bardzo chętnie wybierana przez klientki.

Kurs laminowania rzęs - dla kogo?

Kurs z laminacji i liftingu rzęs jest idealnym wyborem zarówno dla początkujących stylistek, jak i dla doświadczonych kosmetyczek, które chcą poszerzyć zakres swoich usług i móc wykonywać je na najwyższym poziomie.

Czego się nauczysz na szkoleniu z laminowania i liftingu rzęs?

Na szkoleniu zgłębisz niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w zakresie wykonywania tych fantastycznych zabiegów. Poznasz budowę anatomiczną rzęs, zasady zachowania higieny pracy, niezbędne produkty i narzędzia, a także weźmiesz udział w wielu zajęciach praktycznych, które przygotują Cię do tego, jak zrobić lifting oraz laminację rzęs na przyszłym kliencie.

Po kursie możesz świadczyć profesjonalne usługi w zakresie laminacji i liftingu rzęs we własnym gabinecie lub znaleźć pracę jako stylistka rzęs w dobrym salonie albo hotelu SPA.

Efekty kształcenia:

• posiada wiedzę odnośnie BHP, odpowiedniego przygotowania stanowiska pracy oraz przeciwwskazań do wykonania zabiegu,

• zna budowę, strukturę oraz fazy wzrostu rzęs,

• potrafi dobrać odpowiednie produkty i narzędzia niezbędne do wykonania zabiegu i wykorzystuje zdobytą wiedzę do prawidłowego wykonania zabiegu laminacji.

Przykładowy program nauczania:

• omówienie budowy anatomicznej rzęs,

• higiena i bezpieczeństwo wykonywania zabiegu,

• omówienie metod stylizacji rzęs: laminowanie, lifting,

• przeciwwskazania do wykonania zabiegu,

• omówienie zabiegu i poszczególnych produktów,

• przygotowanie stanowiska pracy,

• omówienie schematu i techniki wykonania stylizacji rzęs,

• wykonywanie zabiegu laminowania, liftingu rzęs – ćwiczenia praktyczne.

Wymagania do zapisu:

• ukończone 18 lat.