Kurs - Masaż tkanek głębokich

Cena:

599 zł

Czas trwania:

20 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Masaż tkanek głębokich to najbardziej efektywna forma pracy terapeutycznej na tkankach miękkich. Polega na usunięciu napięć i dysfunkcji w obrębie tkanek miękkich i układu mięśniowo-powięziowego. Jeżeli chcesz mieć wpływ na zmniejszenie dolegliwości bólowych u innych ludzi, na poprawę elastyczności i gibkości ich mięśni, a także przywrócenie prawidłowej postawy czy płynności ruchów - jesteś w odpowiednim miejscu. 

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

To kurs dla tych, którzy chcą poznać tajniki masażu od podstaw bądź poszerzyć swoją wiedzę. Najlepiej, jeśli jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą, potrafiącą stworzyć indywidualną więź z klientem. Nie możesz bać się pracy z drugim człowiekiem. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w masażu. 

Czego nauczysz się na kursie masażu tkanek głębokich w Żaku?

Na kursie zaczniesz od teoretycznych podstaw wykonywania masażu tkanek głębokich. Poznasz wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu. Dowiesz się więcej o technikach stosowanych w masażu tkanek głębokich. Nauczysz się lokalizować i rozpoznawać napięte tkanki układu mięśniowego. Nie zabraknie oczywiście najważniejszego - praktycznej nauka wykonywania zabiegu.

Kim możesz zostać po nauce na kursie masażu tkanek głębokich w Żaku?

Ukończony kurs poszerzy Twoje kwalifikacje i sprawi, że łatwiej będzie Ci zaistnieć na rynku pracy lub zdobyć nowych klientów. Umiejętności wykorzystasz w salonach masażu, gabinetach fizjoterapeutycznych, centrach odnowy biologicznej, gabinetach SPA. Możesz także otworzyć własną praktykę. 


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu masażu tkanek głębokich będziesz potrafić:

  • wymienić wskazania do zabiegu

  • wymienić przeciwwskazania do zabiegu

  • zlokalizować napięte tkanki

  • wykonywać masaż tkanek głębokich.

Wymagania zapisowe na kurs masażu tkanek głębokich

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V