Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Cena:

139 zł /mies.

Czas trwania:

3 lub 4 lata

Tryb nauczania:

Zaoczny

liceum-ogolnoksztalcace-dla-doroslych
i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Super Liceum jest po prostu super! Dlaczego? Bo daje Ci darmowy dostęp do pełnej oferty kursów online. I to przez cały cykl trwania umowy. Uczysz się w liceum dla dorosłych w Żaku i dodatkowo próbujesz różnych nowych rzeczy. Rozwijasz swoje pasje. I nie ponosisz z tego tytułu żadnych opłat. Wszystko to, żeby ułatwić Ci start na rynku pracy od razy po zdobyciu średniego. Moc możliwości czeka na Ciebie! Wystarczy:

 • zapisać się do Liceum Żaka,

 • zacząć naukę we wrześniu,

 • chodzić na zajęcia,

 • i zapisywać się online/stacjonarnie na kursy online z oferty Żaka.

SuperLiceum daje Ci tyle możliwości, ile tylko chcesz. Bo w Żaku doceniamy ambitnych słuchaczy!

Co daje Ci nauka w Super Liceum dla dorosłych Żak? 

Super Liceum ogólnokształcące dla dorosłych Żak to szkoła zaoczna – możesz więc pracować i zdobywać wykształcenie średnie bez radykalnych zmian w swoim trybie życia. Bez egzaminów wstępnych, w przyjaznych warunkach, z profesjonalną kadrą nauczycielską. No i z darmowym pakietem kursów online, dzięki któremu w trakcie nauki w szkole możesz zdobywać nowe umiejętności i rozwijać swoje pasje. Dzięki temu zdobycie wymarzonej pracy, czy też po prostu własny rozwój jest o wiele łatwiejszy. Możesz sprawdzić, co tak naprawdę jest dla Ciebie. Nauczyć się malowania paznokci, języka - decyzja należy do Ciebie! Nauczysz się tyle ile chcesz!
 

Czego się nauczysz w Super Liceum dla dorosłych?

W naszym Super Liceum prowadzimy zajęcia zgodnie z podstawami programowymi MEN. Zdobędziesz wiedzę nie tylko z takich przedmiotów jak język polski, matematyka, fizyka, geografia, biologia czy historia, ale też z informatyki czy biznesu i zarządzania. Nauczysz się również języka obcego. 

No i dodatkowo zdobędziesz też inne supermoce, dzięki ofercie kursów online, na które się zapiszesz w trakcie robienia średniego. 


Co po Super Liceum?

Kończysz naukę w SuperLiceum i co dalej? Przede wszystkim możesz przystąpić do matury i zdać egzamin dojrzałości. Po drugie otrzymujesz świadectwo ukończenia szkoły średniej. A po trzecie wychodzisz z gruuuuubą teczką pełną certyfikatów z kursów online. SuperLiceum daje naprawdę bogate możliwości rozwoju. Od Ciebie zależy w jakiej dziedzinie chcesz zdobyć supermoce. I to bez udziału eksperymentów naukowych, promieni gamma i radioaktywnych pająków. PSSST!!!
Dodatkowy bonus SuperLiceum
W wakacje nie płacisz za naukę! Sprawdź szczegóły na naszym blogu :)


Kto może się zapisać do Super Liceum dla dorosłych?

Do naszego SuperLiceum ogólnokształcącego dla dorosłych mogą zapisać się wszyscy, którzy ukończyli 18 lat i chcą dalej się rozwijać. Zdobywać wykształcenie średnie i jednocześnie czerpać pełnymi garściami z oferty kursów online. Jeżeli jesteś absolwentem_tką ośmioletniej szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły branżowej lub zasadniczej szkoły zawodowej i jesteś 18+ to możesz zacząć naukę w naszym Super Liceum – bez egzaminów wstępnych!


r

Tryb nauczania

Zaoczny

#

Czas trwania

3 lub 4 lata

d

Uzyskany dokument

Świadectwo ukończenia szkoły średniej i świadectwo maturalne w przypadku zdania egzaminu maturalnego

q

Egzamin

Egzamin maturalny

Program nauczania


  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00