Technik masażysta

Cena:

0 zł

Czas trwania:

2 lata

Tryb nauczania:

Stacjonarny

Nauka na kierunku technik masażysta jest bezpłatna przy zachowaniu 50% frekwencji na zajęciach. W przypadku nieosiągnięcia w danym miesiącu minimalnej frekwencji słuchacz ponosi opłatę w wysokości 159 zł. O szczegóły zapytaj w sekretariacie Żaka.

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Chcesz mieć ręce, które leczą? ;) Masażysta to zawód prestiżowy, który pozwala na bezpośredni kontakt z nieskończoną rzeszą osób - od zestresowanych pracowników korporacji po gwiazdy sportu. Co więcej, kontakt ten może znacząco poprawić życie Twoim klientom. Dzięki nauce na kierunku technik masażysta w Żaku poszerzysz swoją wiedzę i odbędziesz dziesiątki godzin praktyki. Wszystko po to, by móc pomagać innym ludziom - i to własnoręcznie! ;)

Dla kogo jest ten kierunek w Żaku?

To kurs dla osób, które nie wyobrażają sobie pracy za biurkiem. Idealnie sprawdzisz się w tym zawodzie, jeżeli uwielbiasz kontakt z drugim człowiekiem. Jeśli chcesz w życiu zawodowym połączyć wykorzystanie siły fizycznej z zastosowaniem precyzyjnej wiedzy, rozważ naukę w Żaku na kierunku technik masażysta.

Czego nauczysz się na kierunku technik masażysta w Żaku?

W toku edukacji poznasz teoretyczne podstawy masażu, anatomię z fizjologią, zarys fizjoterapii czy zagadnienia kliniczne w masażu. W części praktycznej będziesz doskonalić umiejętność masażu i fizjoterapii. Poza tym zdobędziesz wiedzę z zakresu podstaw psychologii i socjologii przydatnej w branży. Zyskasz umiejętność udzielania pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i zdrowia.  Nauczysz się również języka migowego, aby móc pomagać również osobom niesłyszącym lub takim, które nie mówią. Dodatkowo znajomość specjalistycznych sformułowań oraz nazewnictwa w języku obcym stosowanych w ochronie zdrowia pozwoli Ci na wykonywanie zabiegów również zagranicznym pacjentom lub na podjęcie pracy w innych krajach UE. Podstawy przedsiębiorczości przygotują Cię na rozpoczęcie działalności gospodarczej, gdy tylko zdecydujesz się na otworzenie własnego biznesu.

Kim możesz zostać po nauce na kierunku technik masażysta w Żaku?

Po ukończonej edukacji możesz poszukiwać pracy w gabinetach fizjoterapii, masażu, odnowy biologicznej czy gabinetach SPA. Twoim przyszłym miejscem zatrudnienia może być również klub fitness, siłownia czy kompleks sportowy. Interesujące oferty pracy znajdziesz także w ośrodkach rehabilitacyjnych, prywatnych placówkach medycznych, sanatoriach, szpitalach czy uzdrowiskach. Możesz również otworzyć własną działalność.

Pamiętaj! Zdanie egzaminu państwowego i otrzymanie dyplomu zawodowego to podstawa do uzyskania wpisu do Centralnego Rejestru Osób Uprawnionych do Wykonywania Zawodu Medycznego. Szczegółowe informacje, co daje Ci ten wpis (i dużo więcej) znajdziesz w naszym artykule poświęconym zawodom medycznym.

Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kierunku technik masażysta będziesz znać:

 • anatomię z fizjologią

 • język migowy

 • język obcy w ochronie zdrowia

 • podstawy psychologii i socjologii w ochronie zdrowia

 • teoretyczne podstawy masażu

 • zagadnienia kliniczne w masażu

 • zarys fizjoterapii

 • zasady wykonywania pierwszej pomocy w stanach zagrożenia zdrowia i życia

Wymagania zapisowe na kierunku technik masażysta

 • pełnoletność

 • wykształcenie średnie

 • zaświadczenie lekarskie

 • dostarczenie 2 fotografii do legitymacji.

Jak zostać słuchaczem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 

Po nauce w Żaku podejdziesz do egzaminu zawodowego z następujących kwalifikacji: 

 • Świadczenie usług w zakresie masażu (MED.10.)

Twój przyszły tytuł zawodowy to:

Technik masażysta


Pamiętaj, że zdanie egzaminu państwowego i  otrzymanie dyplomu zawodowego  jest podstawą do uzyskania wpisu do „Centralnego Rejestru Osób Uprawnionych do Wykonywania Zawodu Medycznego”.

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V