Technik archiwista

Cena:

Kierunek bezpłatny

Czas trwania:

2 lata

Tryb nauczania:

zaoczne

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Cechuje Cię wrodzona wnikliwość zaczerpnięta rodem z filmów detektywistycznych? A może uwielbiasz czytać książki? Zawód technika archiwistyki jak żaden inny pozwala uczynić z tych atrybutów atuty! Wielu ludziom praca archiwisty kojarzy się ze spokojną, żmudną i monotonną pracą. Nic bardziej mylnego! Nasza kadra dydaktyczna przekona Cię, jak wielkie perspektywy i horyzonty roztaczają się przed słuchaczami tego kierunku. 

Czego nauczysz się na kierunku Technik archiwista w szkole Żak?

Przygotujemy Cię do obowiązków zawodowych związanych z gromadzeniem, porządkowaniem oraz ewidencjonowaniem różnorakich akt. Z racji tego, że istnieją akta o charakterze prawnym, komercyjnym, a nawet naukowym, istnieje mnóstwo miejsc pracy, w których można wykorzystać nabyte na tym kierunku umiejętności. Wymienić tutaj można klasyczne archiwa państwowe i zakładowe oraz różnorakie składnice akt. Zawód technika administracji jest doskonałą odpowiedzią na realne potrzeby, jakie stwarza postępująca digitalizacja. To właśnie na tym kierunku słuchacz dowie się, jak w bezpieczny i efektywny sposób gromadzić dokumenty na nośnikach elektronicznych.  To jednak nie wszystko! Prezentowana ścieżka kształcenia gwarantuje Ci elastyczność w profilowaniu ścieżki zawodowej. Wielu archiwistów zostaje infobrokerami zajmującymi się pozyskiwaniem cennych, komercyjnych informacji na zlecenie klientów z Polski i zagranicy. Tego typu zadania można wykonywać zdalnie, zarówno jako pracownik etatowy, jak i zleceniobiorca (freelancer).

Nauka na kierunku Technik archiwista jest bezpłatna przy zachowaniu 50% frekwencji na zajęciach. W przypadku nieosiągnięcia w danym miesiącu minimalnej frekwencji słuchacz ponosi opłatę w wysokości 99 zł. O szczegóły zapytaj w sekretariacie Żaka.

Kwalifikacje, jakie zdobędziesz po zakończeniu nauki

Organizacja i prowadzenie archiwum (EKA.02)

Opracowywanie materiałów archiwalnych (EKA.03)

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00