• Start  »  
  • Aktualności  »  
  • Naucz się przedłużania rzęs na kursie w Żaku

Naucz się przedłużania rzęs na kursie w Żaku

20.7.2023

Szukasz pomysłu na dodatkowy zarobek? A może pracujesz w salonie kosmetycznym i chcesz poszerzyć swoją ofertę? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Skorzystaj z naszego kursu przedłużania rzęs metodą 1:1. Zyskasz nowe kwalifikacje i zarobisz dodatkowe pieniądze, a może zupełnie zmienisz bieg swojej drogi zawodowej? Wszystko zależy od Ciebie!

Dla kogo metoda przedłużania rzęs 1:1?

Pomimo dużej popularności, jaką cieszą się gęste firanki rzęs, wielu klientkom nadal zależy na uzyskaniu naturalnego i subtelnego efektu. Na metodę przedłużania rzęs 1:1 najczęściej stawiają kobiety, które pierwszy raz decydują się na zabieg przedłużania rzęs. To “bezpieczna” i klasyczna opcja stylizacji, która pozwoli klientce sprawdzić, jak czuje się z tą zmianą.

Metoda stylizacji rzęs 1:1 delikatnie podkreśla spojrzenie, jednocześnie sprawiając, że oczy wyglądają naturalnie. To prosty sposób na zagęszczenie rzęs, wydłużenie ich i przyciemnienie. Metoda ta jest szczególnie polecana paniom, które mają jasną oprawę oka albo bardzo rzadkie i krótkie rzęsy. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu, spędzanego każdego dnia na tuszowaniu rzęs.

Na czym polega metoda przedłużania rzęs 1:1?

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na przyklejeniu jednej rzęsy syntetycznej lub naturalnej (np. z włosia norki syberyjskiej) do jednej rzęsy "swojej". Za pomocą pęsety oddziela się pojedynczą rzęsę naturalną i przy użyciu niewielkiej ilości specjalnego kleju aplikuje na nią rzęsę syntetyczną. Trzeba pamiętać przy tym o zachowaniu przy tym odpowiedniego kierunku oraz odstępu od powieki. To niezwykle precyzyjna praca, wymagająca sporej wprawy.

Bardzo ważne jest profesjonalne dobranie grubości oraz długości rzęs syntetycznych, tak aby nie zostały obciążone rzęsy naturalne. Zwraca się także uwagę na uwydatnienie zalet oraz ukrycie ewentualnych mankamentów. Efekt utrzymuje się nawet do 6 tygodni, ale zwykle co 2-3 tygodnie potrzebne jest uzupełnienie.

Jak pielęgnować rzęsy po zabiegu?

Po skończonym zabiegu przedłużania rzęs niezbędne jest poinstruowanie klientki na temat tego, jak należy dbać o pielęgnację przedłużonych rzęs na co dzień. Trzeba podkreślić, że w ciągu 48 godzin po zabiegu rzęsy nie powinny mieć kontaktu z wodą. Nie poleca się również korzystania z sauny oraz z solarium i używania tłustych kosmetyków, które mogą wpłynąć na osłabienie działania kleju.

Po upływie pierwszych 48 godzin przedłużone rzęsy 1:1 należy myć za pomocą szamponu, pianki do rzęs oraz specjalnego pędzelka. Kosmetyki te pozwalają pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń, które mogą gromadzić się w przestrzeniach między rzęsami.

Kurs przedłużenia rzęs – gdzie najlepiej?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie zrobić kurs przedłużania rzęs i dzięki temu zyskać nowe umiejętności, które wykorzystasz później do uzyskania dodatkowego dochodu lub otworzenia własnego biznesu, sprawdź ofertę Żaka. Regularnie organizujemy kursy stacjonarne, podczas których uczestnicy zdobywają zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną w zakresie przedłużania rzęs metodą 1:1. Dzięki temu kursanci są przygotowani do wykonywania takich zabiegów i przyjmowania pierwszych klientek.

Ile kosztuje kurs przedłużania rzęs w Żaku?

Kurs na przedłużanie rzęs w Żaku kosztuje na ten moment jedynie 499 zł za pełne 8 godzin szkoleniowych. Tymczasem cena zabiegu przedłużania rzęs zaczyna się od 200 zł, a uzupełnienia rzęs – od 100 zł. Ostateczny koszt zabiegu zależy jednak od długości i gęstości naturalnych rzęs klientki i może być znacznie wyższy. To z kolei oznacza, że koszt kursu zwróci się już po 2-3 zabiegach, zwłaszcza jeśli kursantka będzie je wykonywać na własną rękę.

Zapisz się na nasz Kurs - przedłużania rzęs metodą 1:1 w Żaku, zdobądź nowe umiejętności i zacznij na tym zarabiać! Możesz pracować zarówno w salonach kosmetycznych, czy studiach wizażu, jak też otworzyć własną działalność i przedłużać rzęsy w domu klientki. Jedno jest pewne - otrzymasz dodatkowy zastrzyk gotówki do budżetu domowego!

 

 

 

    Partnerzy:

    PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena Neonail InsERT programy dla firm

    801 100 777

    pon – pt: 9.00 - 17.00