Wakacyjne webinary w Żaku

8.8.2023

Masz chęć latem zrobić dla siebie coś fajnego i rozwijać się, gdy inni stoją w miejscu w kilometrowej kolejce po gofry/ lody/ lemoniadę? Wpadaj do Żaka na jedyne w swoim rodzaju wakacyjne webinary. Dzięki temu wykorzystasz swój czas wolny ciekawie i z pożytkiem.

Co?

Webinary, czyli spotkania online ze specjalistami, wiedzą i inspiracjami.

Po co?

●      Żeby spróbować, jak smakuje lato bez nudy.

●      Żeby dowiedzieć się nowin z branż, które są i będą na topie.

●      Żeby sprawdzić, w jakich tematach czujesz się dobrze, dzięki czemu ułatwisz sobie wybór zawodu lub decyzję o jego zmianie.

●      Żeby zdobywać wiedzę i umiejętności.

●      Żeby rozwijać się nawet latem, gdy słońce nie tylko opala, ale też przypieka i roztapia szare komórki. Letni odpoczynek w parze z rozwojem to wyższy stopień relaksu.

Dla kogo?

Dla Ciebie jeżeli lubisz spędzać czas z sensem.

Tym bardziej jeśli akurat teraz:

●      Szukasz pomysłu na siebie;

●      Wybierasz zawód i kierunek nauki;

●      Chcesz zdobyć nowe umiejętności zawodowe;

●      A może myślisz o zmianie branży, ale nie masz pewności, czym się zająć?

●      Nie lubisz, gdy letni odpoczynek przeradza się w nudę i czekanie na powrót do obowiązków.

Zapisz się na webinary w Żaku! To oferta w sam raz na wakacje, bezpłatnie i bez zobowiązań.

Gdzie?

Spotkania odbywają się online, a Ty jesteś tam, gdzie fantazja Cię poniesie.

Na plaży, leśnej polanie, górskiej łące, nawet na balkonie/ tarasie/ w ogródku lub w miejscu tak egzotycznym, że go nie odgadniemy — wszędzie, gdzie tylko chcesz i masz tam Internet. Wpadasz na webinar, mocząc nogi w rzece.

Kiedy?

Najbliższy webinar odbędzie się 23 sierpnia 2023 roku o 18:00  (czasu środkowoeuropejskiego letniego (CEST), UTC+2;  tak tylko dla przypomnienia backpackerom na antypodach).

O terminach kolejnych będziemy informować.

O czym?

Dzień z życia pośrednika w obrocie nieruchomościami

U nas głos mają trenerzy-praktycy. Webinar poprowadzi licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Od ponad sześciu lat w branży.  Transakcje sprzedaży i najmu nieruchomości na terenie Polski, głównie w Warszawie to jego chleb powszedni. Na co dzień pracuje z klientami indywidualnymi, inwestorami i deweloperami. Pokaże, jak wygląda dzień z życia agenta nieruchomości, choć żaden nie jest taki sam, jak poprzedni, a dynamika zdarzeń nie ma ograniczeń.

Dowiesz się między innymi:

●      Jakie czynności pośrednictwa wykonuje agent nieruchomości?

●      Jak przebiega przykładowy dzień z życia agenta nieruchomości?

●      Na czym polega specyfika zawodu i jaki jest klucz do osiągnięcia sukcesu w branży?

Brzmi ciekawie?

ZAPISZ SIĘ

Czekamy na Ciebie!

Seria webinarów w Żaku

●      W sierpniu już odbył się jeden webinar, a jego temat to: Praca i płaca – dowiedz się, jak wyliczać wynagrodzenia i zasiłki.

Poprowadziła go księgowa, która zna ten fach od podszewki. Podzieliła się wiedzą i doświadczeniami zdobywanymi przez wiele lat w sektorze prywatnym oraz państwowym (m.in. podczas pracy w Urzędzie Skarbowym). Specjalistka w swojej dziedzinie, której żadne systemy wynagrodzeń, potrącenia, ani listy płac nie są straszne. Pokazała, jak rachować i wyliczać, a przede wszystkim jak zrozumieć zagadnienia pracy i płacy, żeby dobrze z nimi żyć w imię zasad księgowości.

Wydarzenie rozpoczęło się od omówienia rodzajów systemów wynagrodzeń. Niektórzy je znają, inni odkryli ich istnienie, ale wszyscy dowiedzieli się czegoś nowego. Później trenerka opowiedziała o obowiązkowych potrąceniach z wynagrodzeń. W ten sposób prelegentka i słuchacze dotarli do tematu listy płac brutto i netto. A co dalej? Wyliczanie wynagrodzeń za urlop. Trenerka pokazała, jak sprawnie sobie z tym radzić. Ostatnim zagadnieniem były rodzaje wynagrodzeń za czas nieobecności w pracy.

Webinar okazał się strzałem w dziesiątkę. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić się w tematach kadr i płac oraz ocenić, czy czują bluesa.

●      W lipcu zorganizowaliśmy webinar „10 obszarów, które musisz umieć, jeśli chcesz pracować w e-marketingu”.

Lipcowy webinar poprowadził nasz specjalista od marketingu. To pasjonat z wieloletnim doświadczeniem, którym można by obdzielić całe działy marketingu w najlepszych agencjach. W Żaku prowadzi on zajęcia w ramach kursu Specjalista ds. e-marketingu. Dawniej pracował w agencji reklamowej. Rozwijał dział marketingu w jednej z największych polskich marek e-commerce z branży fashion. I tym razem pokazał, że pasja jest w modzie, a praktyka się liczy.

Marketing to konkretna wiedza i umiejętności, które należy szlifować — ta myśl przewodnia wybrzmiewała w trakcie webinaru. Uczestnicy mieli okazję przekonać się, na czym polega praca w marketingu internetowym oraz czego to od nich wymaga. Wspólnie szukali odpowiedzi na pytanie, czym jest marketing internetowy? Co należy wiedzieć, wchodząc w tę branżę i czego warto się uczyć?

Trener ujawnił uczestnikom nieoczywiste zasady skutecznej strategii komunikacji marki online. W marketingu chodzi nie tylko o sprzedaż, ale o przeżycia i emocje. Rola emocji w marketingu jest kluczowa, zatem i to zagadnienie stanowiło istotny punkt programu webinaru. Dalej uczestnicy przekonali się, że pokolenie ma znaczenie dla właściwego budowania działań marketingowych online, a platformy społecznościowe należy dopasować do danej marki. Tyle ciekawostek w tak krótkim czasie! A na tym nie koniec.

Dalej odsłonięto trzy sekrety angażujących treści, czyli że nie ma e-marketingu bez copywritingu. Padło pytanie, czym jest remarketing i jak go wykorzystać w działaniach e-marketingowych? Odpowiedzi znaleziono, a już chwilę później wjechał temat skuteczności działań w e-marketingu. Co to znaczy, że działanie w e-marketingu jest skuteczne, a po czym poznać, że nie jest? Jak i czym mierzyć marketingową skuteczność?

Na zakończenie uczestnicy poznali narzędzia codziennej pracy marketera. A na dokładkę wszyscy wspólnie w refleksyjnym nastroju, lecz analitycznie, zastanowili się, jaka jest przyszłość marketingu internetowego. Ta zaś wygląda obiecująco. Rynek się rozwija, potrzeby w tym zakresie rosną, branża jest na topie, a będzie tylko lepiej.

Marketing internetowy ma przyszłość, a nawet jest przyszłością. Może być też Twoją. Dzięki udziałowi w webinarze uczestnicy mogli dowiedzieć się więcej nie tylko o branży e-marketingu, ale i o sobie. Przekonali się, czym chcą się zajmować zawodowo i w którą stronę rozwijać.

Kolejne webinary zapowiadają się podobnie. Można się z nich wiele nauczyć, dowiedzieć i zainspirować. Już teraz na nie zapraszamy.

Webinary to nie wszystko. Zainteresowanych innymi formami kształcenia online, na przykład kursami, zapraszamy do zapoznania się z ofertą