Kurs – Przedłużanie rzęs metoda objętościowa 2-3D

Cena:

749 zł

Czas trwania:

15 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Nauka przedłużania rzęs może stać się Twoją trampoliną do dalszego rozwoju w sektorze kosmetycznym i być może otworzenia własnego gabinetu! A może chcesz nauczyć się przedłużania rzęs wyłącznie hobbystycznie? To też jest świetna opcja! Kurs przedłużania rzęs metodą objętościową 2-3D jest fantastystyczny dla wszystkich miłośniczek wizażu, kosmetyki i szeroko rozumianego świata beauty! 

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

To kurs dla kochających wizaż i zabiegi kosmetyczne. Jeśli cechujesz się kreatywnością, dbasz o szczegóły, troszczysz się o higienę, być może nauka na tym kursie będzie strzałem w dziesiątkę! Bez względu na to czy pracujesz już w branży beauty czy dopiero zaczynasz - na kursie nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Nie musisz mieć doświadczenia! Jedyne, co jest konieczne, to zamiłowanie do kosmetyki i chęć do pracy z ludźmi. 

Czego nauczysz się na kursie przedłużania rzęs metodą objętościową 2-3D w Żaku?

Dowiesz się, jakie są wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu przedłużania rzęs metodą objętościową. Poznasz produkty i narzędzia wykorzystywane w przedłużaniu rzęs metodą objętościową. Nauczysz się przygotowywać stanowisko pracy i klientki do zabiegu. Zdobędziesz wiedzę dotyczącą doboru odpowiedniego rodzaju rzęs. Dowiesz się jak przygotowywać naturalne rzęsy do przedłużania, a później wykonywać zabieg przedłużania metodą objętościową 2D i 3D. Poszerzysz wiedzę dotyczącą pielęgnacji przedłużonych rzęs i ich usuwania. Poznasz zasady przepisów BHP w gabinecie kosmetycznym. 

 Kim możesz zostać po kursie przedłużania rzęs metodą objętościową 2-3D w Żaku?

Po ukończonej edukacji możesz poszukiwać pracy w centrach urody czy gabinetach i salonach kosmetycznych. Interesująca ścieżka kariery będzie czekać na Ciebie w hotelach, ośrodkach SPA czy gabinetach odnowy biologicznej. Możesz aplikować do istniejących już salonów stylizacji, salonów fryzjerskich czy salonów wizażu. Inną opcją jest spróbowanie swoich sił na swoim - świetnym pomysłem będzie otwarcie własnej praktyki. 


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu przedłużania rzęs metodą objętościową 2-3 D będziesz znać:

 • zasady BHP w gabinecie kosmetycznym

 • wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu przedłużania rzęs metodą objętościową

 • produkty i narzędzia wykorzystywane w przedłużaniu rzęs metodą objętościową

 • proces przygotowania stanowiska pracy

 • proces przygotowania klientki do zabiegu

 • zasady doboru odpowiedniego rodzaju rzęs

 • proces przygotowania naturalnych rzęs do przedłużania

 • zasady wykonywania zabiegu przedłużania rzęs metodą objętościową: 2D, 3D

 • zasady pielęgnacji przedłużonych rzęs

 • techniki usuwania rzęs

 • przepisy BHP 

Wymagania zapisowe na kursie przedłużania rzęs metodą objętościową 2-3D

 • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V