Laminacja brwi i przedłużanie rzęs metodą 1:1 - kurs 2w1

Cena:

499 zł

Liczba godzin:

9 godz.

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Z nami nauka będzie prosta i efektywna - nie zdążysz mrugnąć, a już będziesz znać tajniki przeprowadzania zabiegów! Mrugnąć oczywiście oczami ze świeżo przedłużonymi rzęsami ;) Poznaj sekrety laminowania brwi i przedłużania rzęs metodą 1:1 na kursie, który łączy naukę stacjonarną z elementami zdalnymi - poza edukacją w salach otrzymasz od nas także filmik instruktażowy, który pozwoli Ci zagłębić się w temat przedłużania rzęs we własnym tempie.

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

To kurs dla tych, którzy z lekką zazdrością patrzą na osoby, które pracują w salonie kosmetycznym i przeprowadzają zabiegi upiększające brwi oraz rzęsy. Jeśli sam/a również chcesz pochwalić się efektami własnoręcznie wykonanych metamorfoz na social mediach, naucz się wszystkiego od podstaw na kursie laminacji brwi i przedłużania rzęs metodą 1:1. Po kursie praca w branży beauty stanie przed Tobą otworem. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w pracy wizażystki czy kosmetyczki - wszystkiego nauczymy Cię od zera.

Czego nauczysz się na kursie Laminacja brwi i przedłużanie rzęs metodą 1:1 w Żaku?

Podczas 8-godzinnej stacjonarnej części kursu dowiesz się, jakie są zasady dezynfekcji i higieny w gabinetach kosmetycznych. Poznasz wskazania i przeciwwskazania do zabiegu laminacji brwi. Przyswoisz informacje o potrzebnych produktach i narzędziach. Nauczysz się w praktyce jak przygotować klientkę do zabiegu, jak stworzyć odpowiedni kształt brwi i jak przeprowadzić sam zabieg. Dowiesz się więcej o niezbędnej pielęgnacji brwi po zabiegu laminacji.  W ramach kursu otrzymasz również godzinny film instruktażowy, który pozwoli Ci zagłębić się w temat przedłużania rzęs metodą 1:1. W dogodnym dla siebie czasie, w zaciszu domowym lub w swoim gabinecie, poznasz zagadnienia dotyczące wyposażenia stanowiska pracy do zabiegu, przygotowania klientki i samego procesu upiększania. Dowiesz się jak prawidłowo dobrać rzęsy do klientki, a także jak je usuwać.

Kim możesz zostać po nauce na kursie Laminacja brwi i przedłużanie rzęs metodą 1:1 w Żaku?

Staniesz się specjalistą/specjalistką do spraw upiększania i stylizowania rzęs i brwi. Umiejętność laminowania brwi i przedłużania rzęs metodą 1:1 jest bardzo pożądana w branży beauty - zapotrzebowanie na tego typu zabiegi jest ogromne. Bez problemów znajdziesz pracę w salonach urody, gabinetach kosmetycznych czy studiach wizażu. Możesz również otworzyć własną działalność gospodarczą, aby zarabiać na swojej pasji!

Ten kurs łączy w sobie formę stacjonarną i zdalną - poza tradycyjnymi zajęciami “na żywo” dostaniesz od nas również godzinny film instruktażowy, który sprawi, że będziesz móc jeszcze lepiej przygotować się do przeprowadzania zabiegów!Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu laminacja brwi i przedłużanie rzęs metodą 1:1 będziesz:

  • znać zasady BHP

  • potrafić odpowiednio przygotować stanowisko pracy

  • znać przeciwwskazania do wykonania zabiegu

  • potrafić dobrać odpowiednie produkty i narzędzia niezbędne do wykonania zabiegu

  • potrafić prawidłowo wykonać zabieg laminacji brwi i przedłużania rzęs metodą 1:1.

Wymagania zapisowe na kurs laminacja brwi i przedłużanie rzęs metodą 1:1

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V