Stylizacja rzęs i brwi - kurs 2w1

Cena:

549 zł

Liczba godzin:

9 godz.

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

W branży beauty czujesz się jak ryba w wodzie? Chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje i móc przeprowadzać zabiegi upiększające rzęsy i brwi? Z nami nabierzesz wprawy w przedłużaniu rzęs metodą 1:1 i stylizacji brwi. Ten kurs jest wyjątkowy - łączy w sobie elementy stacjonarne i zdalne. Poza wiedzą zdobytą w sali dostaniesz od nas również godzinny film instruktażowy, który będziesz móc oglądać tak wiele razy, jak tylko potrzebujesz, by zostać mistrzem lub mistrzynią stylizacji! 


Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

To kurs dla pasjonatek i pasjonatów branży beauty. Nie ma znaczenia czy masz już za sobą lata doświadczenia w salonach kosmetycznych czy jesteś na etapie marzeń i planowania swojej kariery - nasi specjaliści staną na rzęsach, aby przekazać Ci wiedzę, która pozwoli Ci po ukończeniu kursu rozwinąć skrzydła ;) 

Czego nauczysz się na kursie stylizacji rzęs i brwi w Żaku?

Podczas stacjonarnej części kursu zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz nauczysz się w praktyce przedłużać rzęsy metodą 1:1. Poznasz zasady BHP w gabinecie kosmetycznym. Dowiesz się, jakie są wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu przedłużania rzęs metodą 1:1. Zaznajomisz się z produktami i narzędziami wykorzystywanymi w przedłużaniu rzęs metodą 1:1. Nauczysz się przygotowywać stanowisko pracy, a także przygotowywać klientki do zabiegu oraz dobierać odpowiednie długości i grubości rzęs. Przyswoisz zasady pielęgnacji przedłużonych rzęs i dopasowywania intensywności henny do oprawy oka. Poznasz też techniki usuwania rzęs. W ramach kursu otrzymasz również godzinny film instruktażowy, który pozwoli Ci zagłębić się w temat stylizacji brwi. Będziesz mieć możliwość w dogodnym dla siebie czasie, w zaciszu domowym lub w swoim gabinecie, poznać zagadnienia dotyczące przygotowania stanowiska pracy do zabiegu stylizacji brwi, przygotowania klientki, wyposażenia miejsca pracy i samego procesu upiększania.


Kim możesz zostać po nauce na kursie stylizacji rzęs i brwi w Żaku?

Po ukończonej edukacji możesz poszukiwać pracy w centrach urody czy gabinetach i salonach kosmetycznych. Interesująca ścieżka kariery będzie czekać na Ciebie w gabinetach odnowy biologicznej. Możesz aplikować do istniejących już salonów stylizacji, salonów fryzjerskich czy salonów wizażu. Inną opcją jest spróbowanie swoich sił “na swoim” - świetnym pomysłem będzie otwarcie własnej praktyki. Jeśli zaś jesteś już osobą aktywną w branży beauty, kurs pozwoli Ci poszerzyć swoją ofertę i przyciągnąć nowe klientki. 

Ten kurs łączy w sobie formę stacjonarną i zdalną - poza 8 godzinami tradycyjnych zajęć “na żywo” dostaniesz od nas również godzinny film instruktażowy, który sprawi, że będziesz móc jeszcze lepiej przygotować się do przeprowadzania zabiegów!

Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu stylizacji rzęs i brwi będziesz znać:

 • zasady BHP w gabinecie kosmetycznym

 • wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu przedłużania rzęs metodą 1:1

 • produkty i narzędzia wykorzystywane w przedłużaniu rzęs metodą 1:1

Po ukończeniu kursu stylizacji rzęs i brwi będziesz potrafić w praktyce:

 • przygotować stanowisko pracy

 • przygotować klientki do zabiegu

 • dobrać odpowiednią długość i grubość rzęs

 • pielęgnować przedłużone rzęsy 

 • dopasować intensywność henny do oprawy oka 

 • wykonać zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1

 • usuwać rzęsy

 • stylizować brwi

 • przygotować klientkę do stylizacji brwi.


Wymagania zapisowe na kurs stylizacji rzęs i brwi

 • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V