Zagęszczanie rzęs 2-3D, stylizacja brwi - kurs 2w1

Cena:

749 zł

Liczba godzin:

16 godz.

Czas trwania:

1-2 dni

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Podobno oczy są zwierciadłem duszy - czyli rzęsy i brwi są jak rama lustra? Hmm, brzmi to całkiem rozsądnie! Pewnie Twoją uwagę szybciej przykuje lustro oprawione w piękną, ozdobną, być może kolorową i ozdobną ramę, która aż lśni od czystości, prawda? Tak samo będzie z oczami - zadbane rzęsy i brwi dodadzą spojrzeniu blasku i pewności siebie. Jeżeli chcesz nauczyć się, jak zadbać i upiększyć oprawę oka, zapisz się na kurs zagęszczania rzęs 2-3D i stylizacji brwi.

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

To kurs dla tych, którzy chcą nauczyć się zagęszczać rzęsy i stylizować brwi, a później pragną umiejętność tę przekuć w biznes! Idealnie, jeżeli jesteś osobą dokładną, dbającą o higienę, pasjonującą się tematem pielęgnacji i stylizacji. Jeżeli pragniesz własnymi rękoma sprawiać, że tysiące kobiet lub mężczyzn poczuje się piękniej, ten kurs jest dla Ciebie. 

Czego nauczysz się na kursie Zagęszczanie rzęs 2-3D, stylizacja brwi w Żaku?

Podczas 10-godzinnej stacjonarnej części kursu zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz nauczysz się w praktyce zagęszczać rzęsy metodą 2-3D. Poznasz zasady BHP w gabinecie kosmetycznym. Zagłębisz się w temat wskazań i przeciwwskazań do wykonywania zabiegu przedłużania rzęs metodą objętościową. Zaznajomisz się z produktami i narzędziami wykorzystywanymi w przedłużaniu rzęs metodą objętościową. Nauczysz się przygotowywać stanowisko pracy, a także przygotowywać klientki do zabiegu. Zdobędziesz wiedzę dotyczącą doboru odpowiedniego rodzaju rzęs i dopasowania koloru i intensywności henny do oprawy oka. Poznasz też zasady pielęgnacji przedłużonych rzęs i techniki ich usuwania. W ramach kursu otrzymasz również godzinny film instruktażowy, który pozwoli Ci zagłębić się w temat stylizacji brwi. Będziesz mieć możliwość w dogodnym dla siebie czasie, w zaciszu domowym lub w swoim gabinecie, poznać zagadnienia dotyczące wyposażenia stanowiska pracy do zabiegu stylizacji brwi, przygotowania klientki i samego procesu upiększania.

Kim możesz zostać po nauce na kursie Zagęszczanie rzęs 2-3D, stylizacja brwi w Żaku?

Ukończony kurs może sprawić, że praca w branży beauty z marzeń przeistoczy się w rzeczywistość. Stylistka lub stylista rzęs i brwi bez problemu znajdzie zatrudnienie w centrach urody, salonach piękności, studiach wizażu i innych miejscach, których celem jest dbanie o urodę kobiet i mężczyzn. Pamiętaj, że nie musisz szukać pracy u innych - kurs może stać się siłą napędową, aby wreszcie otworzyć własną działalność!


Ten kurs łączy w sobie formę stacjonarną i zdalną - poza tradycyjnymi zajęciami “na żywo” dostaniesz od nas również godzinny film instruktażowy, który sprawi, że będziesz móc jeszcze lepiej przygotować się do przeprowadzania zabiegów!


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu Zagęszczanie rzęs 2-3D, stylizacja brwi będziesz:

  • znać przepisy BHP 

  • znać zasady odpowiedniego przygotowania stanowiska oraz klientki do zabiegu 

  • znać wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

  • potrafić dobrać odpowiednie produkty i narzędzia niezbędne do wykonania zabiegu 

  • potrafić prawidłowo aplikować rzęsy i usuwać je

  • znać zasady pielęgnacji i potrafić przekazać je klientce 

  • potrafić dopasować kolor henny do oprawy oka 

  • potrafić wykonać zabieg henny zwykłej, pudrowej oraz regulację brwi 


Wymagania zapisowe na kurs zagęszczanie rzęs 2-3D, stylizacja brwi

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 


Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V