KURS - Przepis na ogród wg Dominika Strzelca cz. V

materiał roślinny

Cena:

250 zł

Tryb nauczania:

Online

Pasjonujesz się aranżacją ogrodów? A może pracujesz w branży i pragniesz zdobyć nowe umiejętności? Jeżeli praca w ogrodzie nie jest Ci obca, to mamy dla Ciebie idealny sposób na rozwinięcie Twojej pasji. Na kursie dowiesz się, jak urządzić ogród zgodnie z przemyślanym projektem, a także poznasz zasady prawidłowego przeprowadzania ogrodniczych rewolucji.

W trakcie kursu online prowadzonego przez Dominika Strzelca – najbardziej znanego ogrodnika w Polsce! Z pewnością znasz jego talent, jeżeli jesteś miłośnikiem programów telewizyjnych dotyczących urządzania ogrodów. Już dziś zapisz się na kurs!Czego się dowiesz na spotkaniu pt. „Materiał roślinny”?

Na spotkaniu dotyczącym materiału roślinnego poznasz różne style oraz zasady obowiązujące przy doborze roślin do panujących na działce warunków siedliskowych i klimatycznych. Częstym błędem, jaki popełniają niedoświadczeni ogrodnicy, jest kupowanie przypadkowych roślin. Wielu z nich jedzie do sklepu i wybiera te rośliny, które po prostu im się spodobają nie zwracając uwagi na takie aspekty jak ostateczna wielkość i pokrój kupionej rośliny, jej wymagania odnośnie stanowiska i gleby, czy wreszcie odporność na mróz. W efekcie takich eksperymentów wiele pięknych kompozycji nie przeżywa najbliższej zimy, bądź też wypada ze względu na źle dobrane warunki siedliskowe. Często zdarza się też, że zbyt gęsto posadzone rośliny już po kilku latach nadmiernie się rozrosną i będziemy musieli je silnie przycinać, lub część z nich usunąć. W trakcie szkolenia dowiesz się jak uniknąć tych błędów, a także poznasz tajniki poprawnego dobierania materiałów roślinnych.

Data 07.11 godz. 10:00

Cena 250 zł

Po szkoleniu otrzymasz zaświadczenie oraz certyfikat.

Do szkolenia niezbędne jest:

 

•             pełnoletność,

•             komputer z dostępem do internetu – stabilne łącze,


•             przeglądarka internetowa,


•             mikrofon/słuchawki.

r

Tryb nauczania

Online

d

Uzyskany dokument

Zaświadczenie oraz certyfikat


801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.