KURS - Przepis na ogród wg Dominika Strzelca cz. IV

projekt prawie gotowy

Cena:

250 zł

Czas trwania:

1 h

Tryb nauczania:

Online

Kochasz rośliny? Masz rękę do kwiatów i chcesz sprawić, żeby Twój ogród przyciągał wzrok? Jesteś zapalonym ogrodnikiem, a może rośliny to nie tylko Twoja pasja, ale też sposób na życie? Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak urządzić ogród w sposób funkcjonalny to z pewnością zainteresuje Cię kurs online z  wirtuozem ogrodnictwa – Dominikiem Strzelcem.

Dla miłośników ogrodnictwa (i programów telewizyjnych o tematyce ogrodniczej) z pewnością jest to znana postać! Teraz masz okazję uczyć się tajników tworzenia przemyślanych ogrodów pod okiem najbardziej znanego ogrodnika w Polsce!

W programie przygotowaliśmy 5 spotkań. Każde z nich trwa 1 godzinę. To się opłaca – koszt jednego spotkania z mistrzem ogrodnictwa to 250 zł.

Po spotkaniu pt. „projekt prawie gotowy” nawet ogrodnik-amator, który pragnie zatroszczyć się o rośliny rosnące wokół domu, z łatwością zaprojektuje swój własny ogród. To czego potrzebujesz to  wiedza na temat podstawowych zasad komponowania przestrzeni oraz zdolność obserwacji dzięki której bezbłędnie dobierzesz odpowiednie materiały. Urządzanie przestrzeni wokół domu, przypomina szycie ubrania na miarę. Najlepszy jest taki ogród, który zarówno pasuje do domu, jak i odpowiada potrzebom i zamiłowaniom właściciela. Po spotkaniu „Projekt prawie gotowy” będziesz miał pełną wiedzę na temat zasad obowiązujących podczas rozplanowywania nasadzeń.

 

Data 31.10 godz. 10:00

Cena 250 zł

 

Po szkoleniu otrzymasz zaświadczenie oraz certyfikat.

Do szkolenia niezbędne jest:

•             pełnoletność,

•             komputer z dostępem do internetu – stabilne łącze,

•             przeglądarka internetowa,

•             mikrofon/słuchawki.

r

Tryb nauczania

Online

#

Czas trwania

1 h

d

Uzyskany dokument

Zaświadczenie oraz certyfikat


801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.