Pierwsza pomoc pediatryczna - Kurs ONLINE

Jak udzielać pomocy medycznej?

Tryb nauczania:

Jeżeli w swojej codziennej pracy zajmujesz się opieką nad dziećmi, zamierzasz wyjechać na wakacyjny obóz, jesteś trenerem dziecięcego zespołu i chcesz się nauczyć udzielania pierwszej pomocy pediatrycznej to ten kurs jest dla Ciebie. W sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia musisz dysponować odpowiednią wiedzą. Pomoc pediatryczna, czyli ratowanie dziecka różni się od czynności podejmowanych z dorosłymi. Poza tym jeżeli aplikujesz na stanowisko związane z opieką nad dziećmi certyfikat z pierwszej pomocy może okazać się bardzo przydatny lub wręcz niezbędny.

Kurs z pierwszej pomocy pediatrycznej – dla kogo?
Ze względu na tematykę kurs skierowany jest przede wszystkim do opiekunów dzieci, rodziców, opiekunów w żłobkach i klubach dziecięcych, nauczycieli, instruktorów sportu, wychowawców kolonijnych, wolontariuszy, pracowników administracji oraz pozostałego personelu instytucji specjalizującej się w opiece nad dziećmi.

 


801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.