Specjalista ds. ochrony środowiska

Cena:

1299 zł /3 raty

Liczba godzin:

90 godzin

Czas trwania:

2 miesiące

Tryb nauczania:

Online

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Rozwój społeczeństwa często dzieje się kosztem naszej planety. Abyśmy mogli oddychać jak najczystszym powietrzem i pić jak najczystszą wodę, potrzebujemy wysoko wykwalifikowanych specjalistów do spraw ochrony środowiska. Jeżeli troska o życie na Ziemi jest dla Ciebie wyjątkowo ważna, rozważ dokształcenie się w tym kierunku na kursie specjalisty do spraw ochrony środowiska. Może to właśnie Tobie za kilka lat będziemy zawdzięczać bezpieczne korzystanie z dóbr naturalnych?

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

Jeśli pasjonujesz się ekologią i marzysz o tym, by móc mieć realny wpływ na zmianę swojego otoczenia – idealnie się składa. Kurs został stworzony z myślą o osobach, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ochrony środowiska. Później wykorzystać ją w praktyce w tworzeniu coraz lepszych projektów.

Czego nauczysz się na kursie specjalista ds. ochrony środowiska w Żaku?

Na kursie dowiesz się więcej o ochronie przyrody i projektowaniu w ochronie środowiska. Poszerzysz swoją wiedzę dotyczącą zrównoważonego rozwoju i systemu informacji geograficznej (GIS). Nauczysz się o zintegrowanych systemach zarządzania środowiskiem, samooczyszczaniu się wód powierzchniowych i mikrobiologii. Przyswoisz informacje o ekotoksykologii i zagrożeniach pedosfery. Dowiesz się o technologiach oczyszczania ścieków, gospodarce odpadami i technologiami ich przetwarzania. Poznasz też prawne aspekty ochrony środowiska. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek dotyczących aplikowania o środki na ochronę środowiska.

Kim możesz zostać po nauce na kursie specjalisty ds. ochrony środowiska w Żaku?

Po ukończonym kursie możesz starać się o pracę w sektorze gospodarki odpadami. Dzięki nabytej wiedzy będziesz podjąć się nowych projektów oraz starać się o ich dofinansowanie zewnętrzne. administracji rządowej i samorządowej. Możesz także ubiegać się o zatrudnienie w zakładach przemysłowych, biurach projektów czy firmach budowlanych.

Ucz się w Żaku szybko i wygodnie

Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku? 

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu specjalisty ds. ochrony środowiska będziesz:

  • rozumieć współczesne zagrożenia dla przyrody i środowiska

  • znać procesy i metody stosowane w oczyszczaniu środowiska z organicznych i nieorganicznych zanieczyszczeń

  • sprawnie poruszać się w systemach zarządzania środowiskiem i branżowych aktach prawnych

  • znać organizacje ochrony przyrody w Polsce oraz strategie edukacji ekologicznej społeczeństwa.

Wszystkiego nauczysz się na naszej platformie e-learningowej: www.platforma.zak.edu.pl

Wymagania zapisowe na kursie specjalisty ds. ochrony środowiska

  • pełnoletność

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu

  • przeglądarka internetowa

  • mikrofon/słuchawki.

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt

Cenę kursu automatycznie dzielimy na 3 raty.

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V