Przedstawiciel handlowy

Cena:

219 zł /mies.

Liczba godzin:

140 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Jesteś otwarty, lubisz kontakt z ludźmi i pracę w dynamicznym środowisku? Sprzedaż jest twoim żywiołem lub chcesz nauczyć się skutecznych technik sprzedaży? Wybierz kierunek przedstawiciel handlowy. W przystępny sposób wprowadzimy Cię w tajniki zawodu skutecznej sprzedaży produktów i usług. Przedstawiciel handlowy, w zależności od umiejętności, charakteru i zdolności interpersonalnych, może osiągać wysokie dochody dzięki systemowi prowizji od sprzedaży. Umiejętności, które zdobędziesz w szkole Żak pomogą Ci nie tylko w pracy handlowca, ale również wszędzie tam, gdzie przydają się zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i autoprezentacja.

Czego nauczysz się na kursie Przedstawiciel handlowy w Żaku?

W ramach zajęć zdobędziesz wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie sprzedaży i profesjonalnej prezentacji handlowej, autoprezentacji oraz skutecznego planowania czasu pracy. Poznasz zasady komunikacji werbalnej i niewerbalnej, typologię i metody poszukiwania klientów. Nauczymy Cię zasad reklamy i marketingu produktów i usług, a dzięki zajęciom z prowadzenia negocjacji handlowych i komunikacji interpersonalnej będziesz skuteczny i pewny siebie podczas spotkań z klientami.

Dowiedz się więcej

V

Materiały do pobrania

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V