Rekrutacja wystartowała!

20.11.2019

Trwa zimowa rekrutacja do szkół Żak. Jesteśmy dla Was w 81 miastach w całej Polsce! Aby zapisać się do szkoły wystarczy wysłać formularz kontaktowy lub odwiedzić sekretariat szkoły Żak w wybranym przez siebie mieście.

Nasi sekretarze udzielą Wam wszelkich informacji i pomogą dobrać właściwy kierunek. Wybierz wśród szerokiej gamy bezpłatnych kierunków szkół policealnych, jednorocznych kierunków płatnych lub licznych kursów. Każdy znajdzie ofertę i zakres kształcenia odpowiedni dla swoich potrzeb i zainteresowań. Nauka na wybranym kierunku zapewni Ci podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz zdobycie praktycznych umiejętności.

U nas na kierunkach bezpłatnych nie zaskoczą Cię żadne ukryte koszty! W Żaku nie płacisz za egzaminy, powtarzanie semestru czy legitymację.

Rezerwacja miejsca on-line:na https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online daję gwarancję przyjęcia na wybrany kierunek w szkole Żak.

Nie czekaj, zacznij naukę zimą! Zajęcia rozpoczynają się już w lutym.