Trwa II etap konkursu nagrodydowziecia.pl

25.4.2018

10 kwietnia ogłosiliśmy wyniki pierwszego, marcowego etapu konkursu dla słuchaczy szkół Żak. Pierwsza wygrana pokazuje w praktyce, że obecność na zajęciach to nagrody do wzięcia. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy pani Natalii Chadaj, zwyciężczyni nagrody głównej, która zdecydowała się na wycieczkę marzeń.

Bardzo cieszymy się, że konkurs nagrodydowziecia.pl spotyka się z takim zainteresowaniem wśród naszych słuchaczy. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i przypominamy, że w bieżącej rozgrywce można nadsyłać je do 30 kwietnia.

Wystarczy, że jesteś słuchaczem szkoły Żak i Twoja frekwencja na zajęciach w kwietniu, będzie wynosiła co najmniej 50%. Wejdź na www.nagrodydowziecia.pl. Dokończ zdanie konkursowe w kreatywny i oryginalny sposób!

W konkursie czekają:

• nagroda główna, czyli

voucher na wakacje o wartości 10 000 zł

BMW 3 do dyspozycji na miesiąc wraz z kartą paliwową na kwotę 2 000 zł.

Zwycięzca sam dokonuje wyboru nagrody głównej spośród dwóch powyższych możliwości.

• dodatkowe nagrody pieniężne

2 x 1000 zł (na karcie pre-paid),

5 x 250 zł (na karcie pre-paid).

Więcej szczegółów oraz Regulamin konkursu znajdziecie na www.nagrodydowziecia.pl