• Start  »
  • Aktualności  »

Trwa IV ostatni etap konkursu Nagrody do wzięcia!

21.6.2018

31 maja ogłosiliśmy wyniki trzeciego etapu konkursu dla słuchaczy szkół Żak. Kolejne wygrane pokazują w praktyce, że obecność na zajęciach to nagrody do wzięciaObecnie trwa IV, ostatni etap konkursu, w którym zgłoszenia można przesyłać do końca czerwca br.

Cieszymy się, że konkurs nagrodydowziecia.pl spotyka się z tak dużym zainteresowaniem wśród naszych słuchaczy. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zachęcamy do wzięcia udziału w bieżącym etapie. Na przesłanie zgłoszeń zostało tylko 9 dni!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że jesteś słuchaczem szkoły Żak i Twoja frekwencja na zajęciach w czerwcu, będzie wynosiła co najmniej 50%. Wejdź na www.nagrodydowziecia.pl i dokończ zdanie konkursowe w ciekawy sposób!

W konkursie czekają:

• nagroda główna, czyli

voucher na wakacje o wartości 10 000 zł

BMW 3 do dyspozycji na miesiąc wraz z kartą paliwową na kwotę 2 000 zł.

Zwycięzca sam dokonuje wyboru nagrody głównej spośród dwóch powyższych możliwości.

• dodatkowe nagrody pieniężne

2 x 1000 zł (na karcie pre-paid),

5 x 250 zł (na karcie pre-paid).

Więcej szczegółów oraz Regulamin konkursu znajdziecie na www.nagrodydowziecia.pl

Ziaja Polska Izba Firm Vipera ProGrupa SketchUp