Sprawdź co zyskasz łącząc kierunki!

14.8.2018

Szybko zmieniający się rynek pracy wymaga od pracowników ciągłego rozwoju, pogłębiania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Jeden kierunek kształcenia, czy znajomość tylko jednego języka obcego przestała być wystarczająca, aby znaleźć ciekawą i dobrze płatną pracę. Rozumiejąc tę potrzebę, szkoły Żak przygotowały dla swoich słuchaczy specjalnie skomponowaną ofertę, obejmującą kierunki najlepiej dopasowane do obecnego rynku pracy.


Pakiety korzyści, bo o nich mowa, to zestawy kierunków bezpłatnych i płatnych oraz kursów, których programy dydaktyczne uzupełniają się, stanowiąc merytorycznie spójną propozycję dla słuchaczy i wszystkich osób chcących rozpocząć naukę w szkole Żak.

 


Dzięki połączeniu kierunków poszerzysz zakres swojej wiedzy, a nowe drogi zawodowe staną przed Tobą otworem. Możesz także rozwinąć swoje zainteresowania, wzbogacić już posiadaną wiedzę, albo rozwinąć nowe pasje! Dodatkowo, łączenie się opłaca! Tylko teraz, zapisując się na dodatkowy, płatny kierunek w ramach proponowanego pakietu, otrzymasz 25% zniżki.


Najlepsze połączenia kierunków to:


Opiekun medyczny – zawód dla ludzi z powołaniem do niesienia pomocy osobom potrzebującym chorym i niepełnosprawnym. W pakiecie możesz wybrać kierunek Rejestratorka medyczna lub Konsultant ds. dietetyki, w zależności od tego, czy chcesz wiązać się z branżą medyczną czy rozwijać się w tematyce zdrowego żywienia. Ponadto możesz ukończyć kurs terapii zajęciowej, dzięki czemu zwiększysz swoją konkurencyjność na rynku pracy. To zawód, który w najbliższej przyszłości będzie bardzo poszukiwany nie tylko ze względu na starzenie się społeczeństwa, ale także szybki rozwój prywatnych sieci medycznych.

 

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy – droga zawodowa dla osób, którym na sercu leży bezpieczeństwo innych. Osoba o takich kwalifikacjach potrzebna jest w każdej większej firmie. W pakiecie czeka na ciebie kierunek Agent celny, którego praca – jakby nie patrzeć – również polega na dbaniu o bezpieczeństwo i przestrzeganie prawa. Warto także rozważyć kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Być może kiedyś uratujesz komuś życie? 

 

Masz wyczulony zmysł dotyku i lubisz pracę z ludźmi? Zostań technikiem masażystą! Klientów na pewno ci nie zabraknie – masaż jako forma relaksu i dbania o zdrowie staje się z roku na rok coraz popularniejszy, a sieć gabinetów i SPA oferujących tę usługę wciąż rośnie. W pakiecie oferujemy ci kierunek Konsultant ds. dietetyki – jeśli chcesz pomagać ludziom także „od wewnątrz”, dbając o ich nawyki żywieniowe – lub Trener personalny z elementami fitness. Ten drugi kierunek powstał z myślą o osobach, które chcą wspierać klientów w drodze do pięknej sylwetki poprzez profesjonalny trening. Proponujemy ci również kurs terapii zajęciowej. Jest z czego wybierać.

 

Technik usług kosmetycznych to zdecydowanie przyszłościowa droga, coraz więc osób dba o swoje ciało, a ludzie coraz częściej są skłonni wydać niemałe pieniądze, by odzyskać młody wygląd. W ramach pakietu, w zależności od swoich preferencji możesz dodatkowo wybrać kierunek Wizażystka/Stylistka lub Manikiurzystka. Na naszej stronie poznasz różnice między tymi specjalizacjami. Polecamy ci także kursy: Manicure kombinowany z aplikacją hybrydy oraz Przedłużanie rzęs (metodą 1:1).

 

Kochasz kwiaty i postanowiłeś zostać florystą? To zajęcie, które daje możliwość rozwijania kreatywności oraz kontaktu z naturą. Tak się składa, że w ramach pakietu możesz taniej uczyć się na kierunku Dekorator wnętrz. A może wolisz Aranżację ogrodów? Do wyboru masz także kurs ozdoby okazjonalne, podczas którego zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu technik sprzedaży i negocjacji.

 

W dobie wszechobecnej komputeryzacji Technik informatyk to bardzo perspektywiczny zawód. Znajomość systemów operacyjnych i sprzętu komputerowego oraz umiejętność administrowania bazami danych są dziś w cenie. Informatyk potrzebny jest w każdej firmie, nawet tej mniejszej. W tym przypadku w pakiecie możesz wybrać kierunek Grafika komputerowa i dodatkowo rozwinąć swoją artystyczną stronę. Polecamy ci także kurs inspektora ochrony danych, bez którego ani rusz w dzisiejszych czasach, szczególnie w IT.

 

Jeśli czujesz potrzebę zdania matury – co bardzo podniesie twoje notowania na rynku pracy, zapisz się do naszego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych! Zostając uczniem naszego LO możesz wybrać jeden z trzech kierunków pakietowych: Wizażystka/Stylistka, Transport i logistyka oraz Trener personalny z elementami fitness. Dlaczego w pakiecie znalazły się akurat te kierunki? By realizować się w tych trzech zawodach nie potrzebujesz specjalistycznych studiów – tu liczy się pasja! Ponadto zapraszamy cię na kurs Przedłużanie rzęs metoda 1:1.

Zdobądź umiejętności przydatne w wielu branżach i zyskaj cenny punkt w swoim CV!

 

Pakiety – dlaczego warto?

Decydując się na drugi kierunek otrzymujesz 25% zniżki w opłatach za naukę na kierunku płatnym. Dzięki temu niewielkim kosztem możesz wyspecjalizować się w danej dziedzinie, co przełoży się na twoją pozycję na rynku pracy. Jedynym warunkiem otrzymania rabatu jest obecność na minimum połowie zajęć na kierunku bezpłatnym w każdym miesiącu. Kierunki w pakietach zestawiono tak, by wzajemnie się uzupełniały, a słuchacz otrzymywał kompletną, praktyczną wiedzę oraz stawał się ekspertem w danej dziedzinie. Po ukończeniu nauki otrzymasz dwa wartościowe dokumenty: świadectwo MEN, w przypadku kierunków bezpłatnych oraz zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN po kierunku płatnym.
 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zarezerwuj miejsce na wybranym kierunku wypełniając formularz on-line!

https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online?city=1

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.