Pakiety korzyści

12.4.2019

Dynamika współczesnego rynku pracy wymaga od pracowników elastyczności, objawiającej się ciągłym rozwojem, pogłębianiem wiedzy i zdobywaniem nowych umiejętności. Nie wystarczy już ukończenie jednego kierunku kształcenia lub znajomości jednego języka obcego, aby spełniać się w ciekawej i dobrze płatnej pracy. Wychodząc naprzeciwko potrzebom współczesnych pracowników, w szkołach Żak została specjalnie skomponowana oferta kierunków, które zaliczają się do najbardziej poszukiwanych na obecnym rynku pracy.

Wszystkie osoby uczące się lub rozpoczynające naukę w szkole Żak mogą skorzystać z pakietów korzyści, będących zestawem bezpłatnych i płatnych kierunków o uzupełniających się programach dydaktycznych. Dzięki temu stanowią spójną merytorycznie propozycję dla wszystkich osób zainteresowanych kształceniem w szkołach Żak.

Połączenie kierunków pozwala na poszerzenie swojej wiedzy i otwarcie na nowe drogi zawodowe. Dla niektórych osób mogą być one rozwinięciem ich zainteresowań, wzbogaceniem już posiadanej wiedzy lub możliwością rozwoju dotychczasowych pasji. Łączenie kierunków jest także korzystne finansowo. Wybór dodatkowego, płatnego kierunku w ramach proponowanego pakietu objęty jest 25% zniżką.

Jak wybrać korzystne połączenia kierunków?

Zdecydowałeś się na kierunek Opiekun medyczny, który pozwala na zdobycie wiedzy z zakresu profesjonalnej opieki na osobami chorymi i niepełnosprawnymi? Warto połączyć go z dostępnym w pakiecie kierunkiem Rejestratorka medyczna lub Konsultant ds. dietetyki umożliwiające w zależności od wyboru związanie się z branżą medyczną lub zajmującą się zagadnieniami zdrowego żywienia. Kursy ułatwią zdobycie pracy, ponieważ obejmują specjalizacje cieszące się rosnącą popularnością ze względu na starzejące się społeczeństwa oraz szybki rozwój prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane dbaniem o bezpieczeństwo innych mogą wybrać kierunek Technik bezpieczeństwa i higieny pracy umożliwiający zdobycie pracy w każdej większej firmie. Dodatkową możliwością poszerzenia swojej wiedzy w tym pakiecie jest specjalizacja Agent celny, dbający o bezpieczeństwo i przestrzeganie prawa w zakresie obsługi celnej czy transportowej.

Coraz większą popularnością cieszą się również takie specjalizacje jak Technik masażysta, który bez problemu zdobędzie pracę w licznych gabinetach i SPA oferujących zabiegi masażu jako formy relaksu i zadbania o własne samopoczucie. W tym pakiecie dostępne są dodatkowo kierunki Konsultant ds. dietetyki, dzięki któremu można zadbać również o nawyki żywieniowe swoich klientów czy Trener personalny z elementami fitness.  Trend na dbanie o siebie i swoje ciało poprzez profesjonalny trening nie znika, więc w ciągu najbliższych lat można spodziewać się wielu ofert pracy w tym zakresie.

Coś dla miłośników natury

Lubisz zajęcia kreatywne i bliski kontakt z naturą? Możesz rozwinąć swoje pasje w ukierunkowany zawód dzięki kierunkowi Florysta. Pokrewnym kierunkiem dla osób chcących realizować swoją kreatywność jest Dekorator wnętrz. Można go także połączyć z kursem Aranżacji ogrodów, dzięki czemu nauczysz się tworzyć niepowtarzalne i oryginalne dodatki i elementy aranżacji wnętrz oraz projektować i aranżować tereny zielone i nasadzenia.

 

Dla osób szukających możliwości zdania matury, proponujemy kształcenie w naszym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych z możliwością wybrania jednego z trzech kierunków pakietowych: Wizażystka/Stylistka, Manikiurzystka czy Trener personalny z elementami fitness. Wszystkie są kierunkami dla ludzi z pasją, którzy nie potrzebują specjalistycznych studiów, aby realizować się zawodowo. Twoje CV z pewnością zyska dzięki wpisaniu w niego ukończonych w naszych szkołach kursów, a zdobyte umiejętności pozwolą na znalezienie pracy w wielu branżach!

Co umożliwiają pakiety w szkołach Żak?

Wybór drugiego kierunku w naszych szkołach pozwala na 25% zniżkę w opłatach za naukę na kierunku płatnym. Ponosząc niewysokie koszty, możesz stać się specjalistą w różnych dziedzinach, co pozwoli Ci na większą elastyczność w zakresie wyboru zawodu. Aby otrzymać rabat, należy jedynie być obecnym na minimum połowie zajęć bezpłatnych w każdym miesiącu. Dzięki specjalnie skomponowanym pakietom, słuchacz zdobywa uzupełniającą się, kompletną i praktyczną wiedzę pozwalającą mu stać się specjalistą w wybranej dziedzinie. Słuchacze kończący naukę w szkołach Żak otrzymują dwa wartościowe dokumenty: świadectwo MEN – dla słuchaczy kierunków bezpłatnych i zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN w przypadku kierunków płatnych.