Ucz się za darmo!

Bezpłatne kierunki dla wszystkich!

13.11.2019

W Żaku mamy wiele bezpłatnych kierunków, po ukończeniu których zdobędziesz ceniony na rynku pracy zawód!

Prowadzimy szkoły z uprawnieniami szkół publicznych, dzięki czemu nasze programy nauczania są takie same jak w szkołach dziennych, a zatrudniona kadra dydaktyczna, to osoby z doświadczeniem, praktykujące w zawodzie.

Warto przyjść do Żaka, ponieważ zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, w weekendy, dzięki czemu możesz uczyć się bez dokonywania radykalnych zmian w swoim życiu.

Wybierz spośród poniższych kierunków bezpłatnych:

Technik usług kosmetycznych

Technik administracji

Technik archiwista

Technik BHP

Florysta

Opiekun medyczny

Technik masażysta

Technik usług pocztowych i finansowych

Opiekunka środowiskowa

Asystent osoby niepełnosprawnej

Opiekun osoby starszej

Opiekun w domu pomocy społecznej

Nauka w Żaku to same korzyści. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za naukę, a także legitymację, czy zaświadczenia. Ponadto, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, a procedura rekrutacyjna została uproszczona do minimum.

Aby zostać naszym słuchaczem odwiedź najbliższy sekretariat lub wypełnij formularz online na https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online.

Do zapisu potrzebujesz tylko dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły.