Nie czekaj. Rozpocznij naukę już w lutym!

Nie przegap swojej szansy na rozwój!

13.2.2020

W dzisiejszych realiach tylko ciągłe doskonalenie się i zdobywanie nowych kwalifikacji da Ci gwarancję zdobycia dobrze wynagradzanej pracy. Rynek pracy stawia przed osobami poszukującymi zatrudnienia coraz wyższe wymagania. Pracodawcom zależy dziś przede wszystkim na kandydatach, którzy posiadają rzetelną wiedzę, ale jednocześnie mogą wykazać się praktycznymi umiejętnościami. Szkoły Żak, wychodzą naprzeciw wszystkim osobom pragnącym zdobyć nowe umiejętności! Już teraz możesz zapisać się na jeden z ciekawych, perspektywicznych kierunków, dopasowanych do aktualnego zapotrzebowania na rynku pracy. Co ważne, nie będziesz czekać do września na rozpoczęcie nauki. U nas zajęcia zaczynają się już w lutym! Sprawdź aktualną ofertę edukacyjną wybierz kierunek dla siebie i zapisz się do szkoły.

Przyjdź do szkoły Żak po swoją szansę!