• Start  »  
 • Aktualności  »  
 • Otwarcie nowego Oddziału szkół Żak w Warszawie

Otwarcie nowego Oddziału szkół Żak w Warszawie

1.8.2017

Do mapy lokalizacji ogólnopolskiej sieci Szkół Policealnych Żak dołączyła stolica. W lipcu otworzyliśmy nowy Oddział w Warszawie. Ze względu na dużą powierzchnię miasta, dla komfortu naszych Słuchaczy oraz wszystkich zainteresowanych nauką w Żak, uruchomiliśmy dwa sekretariaty szkoły: na Pradze oraz w Śródmieściu w pobliżu dużego węzła komunikacyjnego.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych sekretariatów!

Adres: ul. Targowa 67
Godziny otwarcia: pn.– pt. 9:00-17:00, sob. 9:00-14:00
Telefon: 517 842 049
E-mail: warszawa-praga@zak.edu.pl

 

Adres: ul. Aleje Jerozolimskie 89
Godziny otwarcia: pn. – pt. 8:00-18:00, sob. 9:00-14:00
Telefon: 517 841 862
E-mail: warszawa-srodmiescie@zak.edu.pl

 

Tak jak w każdym mieście oddziałowym szkół Żak, w Warszawie również prowadzimy szkoły policealne oraz licea dla dorosłych. Otworzyliśmy kierunki, które cieszą się największym zainteresowaniem w całej Polsce. W obu sekretariatach można zapisać się na wszystkie kierunki z oferty warszawskiej Szkoły Żak. Aktualna oferta kierunków dostępna jest tutaj.

Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich oraz absolwentów zasadniczych szkół zawodowych. W szkole Żak już w rok lub dwa lata można zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje niezbędne na rynku pracy, a także zrobić maturę, uzupełnić wykształcenie lub rozwijać swoje zainteresowania.

Mamy nadzieję, że lokalizacje naszych sekretariatów ułatwią naukę w Szkole Żak wszystkim zainteresowanym mieszkańcom Warszawy.

Sprawdź ofertę kierunków w szkole Żak w Warszawie

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.