Rekrutacja zimowa w szkołach policealnych Żak

16.1.2018

Trwa zimowa rekrutacja do szkół Żak w 80 miastach w całej Polsce. Aby zapisać się do szkoły wystarczy wysłać formularz kontaktowy lub odwiedzić sekretariat szkoły Żak w wybranym przez siebie mieście.

Aby być bliżej naszych przyszłych Słuchaczy, w styczniu otworzyliśmy nowe punkty rekrutacyjne. Jak na razie w dwóch miastach – w Łodzi i Wrocławiu. Wybraliśmy dogodne lokalizacje w centrach handlowych.

Zapraszamy do ich odwiedzenia i skorzystania z możliwości zapisu do szkół Żak:

• w Łodzi w Galerii Łódzkiej,
  • we Wrocławiu w Arkadach Wrocławskich.

Nasi doradcy udzielą wszelkich informacji i pomogą dobrać właściwy kierunek. Wśród szerokiej gamy dwuletnich kierunków bezpłatnych i jednorocznych specjalizacji, a także kierunków medycznych oraz licznych kursów zawodowych każdy znajdzie ofertę i zakres kształcenia odpowiedni dla swoich potrzeb i zainteresowań. Wybrane formy edukacji zapewnią Ci podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz zdobycie praktycznych umiejętności.

U nas nie zaskoczą Cię żadne ukryte koszty. Kierunki bezpłatne są za darmo – niezmiennie*.
Nie czekaj, zacznij naukę zimą! Zajęcia rozpoczynają się już w lutym.

* O gwarancję bezpłatności pytaj w sekretariatach i punktach rekrutacyjnych szkół Żak.

Ziaja Polska Izba Firm Vipera ProGrupa SketchUp