• Start  »
  • Aktualności  »

Prowadzimy nabór do Liceum Ogólnokształcącego

21.6.2018

Zgodnie z reformą oświaty, która rozpoczęła się we wrześniu 2017 roku, absolwenci Zasadniczych Szkół Zawodowych oraz Gimnazjów po raz ostatni mają możliwość zapisania się do Liceum Ogólnokształcącego na starych zasadach.

Kończysz Zasadniczą Szkołę Zawodową? Masz ostatnią szansę, aby we wrześniu rozpocząć naukę w 2-letnim Liceum Ogólnokształcącym.
Zarezerwuj sobie miejsce już dziś. Kliknij w formularz lub przyjdź do sekretariaru szkoły Żak.

Ukończyłeś Gimnazjum?  Możesz od września rozpocząć naukę w 3-letnim Liceum Ogólnokształcącym. Zarezerwuj sobie miejsce klikając w formularz lub przyjdź do sekretariatu szkoły Żak.

Ziaja Polska Izba Firm Vipera ProGrupa SketchUp