• Start  »  
 • Aktualności  »  
 • Kalistenika – najlepsze ćwiczenia, które możesz wykonać w domu

Kalistenika – najlepsze ćwiczenia, które możesz wykonać w domu

31.8.2018

Jeżeli chcesz być na bieżąco z najpopularniejszymi, a zarazem najbardziej skutecznymi sposobami na utrzymanie świetnej sylwetki, poprawienie zdrowia, samopoczucia lub zrzucenia kilku kilogramów, zapoznaj się z kalisteniką. Pomoże Ci w tym sportowiec Artur Miśkiewicz.

Jest on trenerem personalnym, a także mistrzem Polski i wicemistrzem Europy w downhillu, czyli kolarstwie górskim.

Kalistenika to rodzaj treningu, który angażuje całe ciało, dzięki czemu efekty, jakie można osiągnąć przez uprawianie tej dyscypliny pojawiają się stosunkowo szybko. Aby zacząć ćwiczyć nie potrzebujesz dodatkowego obciążenia, wystarczy ciężar Twojego ciała. Do urozmaicenia ćwiczeń możesz używać obiektów i przedmiotów, które znajdują się w zasięgu Twojej ręki.

Przygotowaliśmy specjalną serię filmów, w których Artur Miśkiewicz krok po kroku przybliży Ci trening kalisteniki i przedstawi kilka przydatnych ćwiczeń, które możesz wykonać sam podczas treningu w domu lub parku.
 

Jeśli postać Artura jest dla Ciebie inspirująca i tak jak on, chciałbyś zostać trenerem personalnym, zapisz się na kierunek Trener personalny z elementami fitness. Zyskasz  specjalistyczną wiedzę, szerokie perspektywy zatrudnienia oraz możliwość zmiany życia innych ludzi na lepsze. Dzięki Twojemu profesjonalnemu wsparciu będą mogli osiągać swoje sportowe cele.
 

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Najbliższe zajęcia ruszają we wrześniu!

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.